Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anaokulu, ankara, çankaya, yurtkur

Yurtkur Anaokulu Çankaya Ankara

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yurtkur Anaokulu Çankaya Ankara

Yurtkur Anaokulu Hakkında - Yurtkur Anaokulu Tanıtım - Yurtkur Anaokulu Resimleri - Yurtkur Anaokulu İletişim

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yurtkur Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yurtkur Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yurtkur Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Yurtkur Anaokulu Tarihçesi:

Yüksek Öğrenim Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü’nün Anaokulu açma hususundaki MEB Okul Öncesi Eğitimi Genel Müdürlüğüne yazmış olduğu teklif yazısı üzerine genel müdürlüğümüz konuyu incelemiş Anaokulu, Anasınıfı ve Uygulama Sınıfı Yönetmeliğinin 9maddesi gereğince bir komisyon oluşturarak yapılan inceleme sonunda bağımsız anaokulu açılmasının uygun olacağına dair bir inceleme raporu sunmuş ve 25121995 tarihinde iki genel müdürlük arasında bir protokol yapılmıştır

Yönetmeliğimizin 8 Maddesi gereğince Balgat Tahsin Banguoğlu Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu Lojman Binası zemin katında bakanlığımıza bağlı 1995-1996 Eğitim-Öğretim yılında faaliyete başlamak üzere Yurtkur Anaokulunun açılması genel müdürlüğümüzce uygun mütalaa edilmiştir

Okulumuz 02011996 tarihinde Eğitim ve Öğretime başlamıştırMülkiyeti Kredi Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü ne ait 5 katlı lojman binasının alt katında iki dairede hizmet vermektedir

Okulumuz açıldığı tarihten itibaren sabah 8:00 akşam 17:00 saatleri arasında tam gün olarak eğitim ve öğretimini sürdürmektedir

Okulumuzda 36-48, 48-60 ve 60-72 ay olmak üzere üç ayrı sınıf bulunmaktadır

Yurtkur Anaokulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: YURTKUR ANAOKULU
Adresi: TAHSİN BANGUOĞLU ÖĞRENCİ YURDU LOJ ZEMİN KAT
Telefon Numarası: 3122867097
Faks Numarası: 3122856878
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Yurtkur Anaokulu Resimleri:

biz - anaokulumorg - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com