Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ahmet, antalya, bileydi, ilköğretim, merkez, okulu

Ahmet Bileydi İlköğretim Okulu Merkez Antalya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ahmet Bileydi İlköğretim Okulu Merkez Antalya

Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Ahmet Bileydi İlköğretim Okulu Hakkında - Ahmet Bileydi İlköğretim Okulu Resimleri - Ahmet Bileydi İlköğretim Okulu Bilgileri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri

OKULUMUZUN TARİHÇESİ

27 şubat 1989 yılında 18 derslikli olarak eğitim öğretime açılan okulumuza daha sonra derslik yetersizliğinden dolayı 1993 yılında 12 derslikli ek bina yapılmıştırAncak zemin probleminden dolayı 1999 yılında keşif istenmiş 2003 yılında keşif yapılarak Bayındırlık ve İskan Bakanlığı ile Akdeniz Üniversitesinin incelemeleri sonucunda tehlike arz ettiği belirlenmiş ve 2003 yılında binalar yıkılmıştırYerine her türlü eğitim ve öğretim için donanımlı alt yapısı ve fiziki ortamı eğitim öğretim için uygun olan yeni binamız yapılmıştırYeni binamızda eğitim öğretim 17 Ekim 2005 yılında başlamıştır

OKULUMUZUN BU GÜNÜ

Okul beş katlı olup, üç katında lavabo ve tuvaletleri mevcuttur Ayrıca bir Müdür odası, bir Müdür Baş Yardımcısı Odası, üç Müdür Yardımcısı Odası, iki Öğretmenler Odası, bir Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Odası, bir destek eğtim Odası,bir Hizmetli Odası, bir Memur Odası, bir Bilgi Teknolojisi Sınıfı, iki Anasınıfı, bir Kantin, bir Kütüphane, yirmibir adet derslik, bir Fen ve Teknoloji Labaratuarı, bir toplantı odası, dört atölye ( Görsel Sanatlar Atölyesi, Müzik Atölyesi, Teknoloji Tasarım Atölyesi, Sosyal Bilgiler dersliği ) bir beden eğitimi malzeme odası ve beden eğitimi dersliği vardırOkulumuzda ikili öğretim yapılmaktadır Binanın her katında yangın musluğu ve yangın muhbir sistemi mevcuttur , 400 metrekarelik çok amaçlı bir salon, 3 gözlü ısıtmalı duşluk, kız ve erkek soyunma odaları ile asansör bulunmaktadır Her sınıfın kablolu TV ve internet bağlantısı vardır Binanın ısıtma sistemi kaloriferli ve klimalıdırOkulumuz bir Müdür , bir Müdür Baş Yardımcısı, üç Müdür Yardımcısı, iki Ana Sınıfı öğretmeni, yirmiyedi Sınıf Öğretmeni, yirmiyedi Branş Öğretmeni, bir Memur, bir sözleşmeli görevli, bir hizmetli, dört sözleşmeli yardımcı hizmetler sınıfı personeli ve 1804 öğrenci ile eğitim öğretime devam etmektedir 900 metrekare bina oturumu, 4015 metrekare bina çevresinde, oyun alanı ve bahçe olarak kullanılmaktadır Ayrıca bilgisayar labaratuarında ve sosyal bilgiler dersliğinde akıllı tahta, atölyelerde, toplantı odamız da , Fen - Teknoloji labaratuarımızda ve sınıflarımızda projeksiyon cihazımız bulunmaktadır

Ahmet Bileydi İlköğretim Okulu Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ahmet Bileydi İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ahmet Bileydi İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ahmet Bileydi İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Ahmet Bileydi İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: AHMET BİLEYDİ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Deniz Mah136SokAntalya

Telefon Numarası: 2422484619

Faks Numarası: 2422475003

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi:Antalya Ahmet Bileydi İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr
Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com