Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
balıkesir, bigadiç, bilgileri, ilköğretim, meyvalı, mustafa, okulu, yıldız, şehit

Meyvalı Şehit Mustafa Yıldız İlköğretim Okulu Bilgileri Bigadiç Balıkesir

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Meyvalı Şehit Mustafa Yıldız İlköğretim Okulu Bilgileri Bigadiç Balıkesir

Balıkesir'deki İlköğretim Okulları Hakkında - Balıkesir Bigadiç'teki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Meyvalı Şehit Mustafa Yıldız İlköğretim Okulu Tanıtımı - Meyvalı Şehit Mustafa Yıldız İlköğretim Okulu Resimleri - Meyvalı Şehit Mustafa Yıldız İlköğretim Okulu Hakkında

Misyon-Vizyon
Vatanına milletine faydalı, çağdaş ve geleceği görebilen öğrenciler yetiştiren bir okul olmak
Bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak, onların bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak ve onlara ülkemizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte araştıran, bilgiye ulaşma yollarını bilen, bilgiyi kullanan, eğitim-öğretimi izleyebilecek bilimsel alt yapıya sahip temel bilgi ve davranışları kazanmış, bedeni ve ruhsal yetenekleri gelişmiş bireyler yetiştirmektir
Meyvalı Şehit Mustafa Yıldız İlköğretim O Balıkesir Bigadiç İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Meyvalı Şehit Mustafa Yıldız İlköğretim O öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Meyvalı Şehit Mustafa Yıldız İlköğretim O resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Meyvalı Şehit Mustafa Yıldız İlköğretim O öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Meyvalı Şehit Mustafa Yıldız İlköğretim O öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: MEYVALI ŞEHİT MUSTAFA YILDIZ İLKÖĞRETİM O

Adresi: MEYVALI KÖYÜ MEYVALI ŞEHİT MUSTAFA YILDIZ İLKÖĞRETİMOKULU

Telefon Numarası: 2666253159

E-mail Adresi: 676266@mebk12tr

Web Adresi: BALIKESİR - BİGADİÇ - Meyvalı Şehit Mustafa Yıldız İlköğretim O

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com