Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
antalya, beldıbı, ilköğretim, merkez, okulu

Beldıbı İlköğretim Okulu Merkez Antalya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Beldıbı İlköğretim Okulu Merkez Antalya

Antalyadaki İlköğretim Okulları Tanıtımı - Beldıbı İlköğretim Okulu Hakkında - Beldıbı İlköğretim Okulu Resimleri - Antalya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Beldıbı İlköğretim Okulu Bilgileri

OKULUMUZUN TARİHÇESİ

Beldibi İlköğretim Okulunda Eğitim ve Öğretime 1967 yılında tamamen yerel halkın katkılarıyla yapılan 2 derslikli binada başlamıştır Daha sonra bu bina lojmana çevrilip 3 sınıflı yeni bir okul yapılmış 1980 yılında iki sınıf daha ilave edilerek beş sınıflı hale gelmiştir

4306 sayılı 8 yıllık kesintisiz eğitim ve öğretim kanununun kabulüyle okul binası yetersiz hale gelmiştir Beldibi belediyesi, beldibi esnafı ve otellerin işbirliğiyle 10 derslikli yeni bir ek bina yapılmıştır

Ana sınıfı olarak kullanılmak üzere Beldibi Belediye Başkanı Abdullah ÇELİK Okul Müdürü Beytullah ÖZTÜRK ve Aytunlar Oteli sahibi Yalçın AYTUN beyin katkılarıyla 2 katlı bina yapılmıştır

Şu anda okul müdürlüğünü yürütmekte olan Mücahit ÇALIŞOĞLU 2004 yılı aralık ayında göreve gelmiştir Bu yıldan sonra okulumuzda hızla birçok proje gerçekleşmiştir Dersliklerimizde; özel sıralarımız bulunmakta, teknolojik donanım olarak bilgisayar, projeksiyon, akıllı tahtalar ve 20 kişilik sınıflarda öğrencilerimiz ders yapmaktadır

SBS sınav sonuçlarına göre Konyaaltı ilçesinde 2 Sırada olan okulumuz her türlü sosyal ve sportif faaliyetleri gerçekleştirmektedir

Okulumuzda; 12 derslik, 1 özel alt sınıf, idari odalar ve ayrı bir ana sınıfı binası bulunmaktadır 6000 metre kare bahçe alanı olan okulumuzda öğlen arası spor alanları belirli bir plan çerçevesinde öğrencilerin sportif faaliyetlerinin gerçekleşmesi sağlanmaktadır

Okulumuzun da derslik sistemine geçilmiştir Bütün branş öğetmenlerin kendilerine ait sınıf, atölye ve laboratuarları bulunmaktadırSürekli eğiti projemiz kapsamında derslerimiz daha etkin sürdürülmektedir Ayrıca il ve ilçe projelerimizi de etkin bir plan içerisinde gerçekleştirilmektedir
Beldıbı İlköğretim Okulu Antalya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Beldıbı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Beldıbı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Beldıbı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Beldıbı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: BELDIBI İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Bahçecik MhBeldibi/Kemer/Antalya

Telefon Numarası: 2428248180

Faks Numarası: 2428248180

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi:BELDİBİ İLKÖĞRETİM OKULU

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com