Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, gazi, gediz, ilköğretim, kütahya, okulu

Gazi İlköğretim Okulu Bilgileri Gediz Kütahya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gazi İlköğretim Okulu Bilgileri Gediz Kütahya

Gazi İlköğretim Okulu Hakkında - Gazi İlköğretim Okulu Tanıtım - Gazi İlköğretim Okulu Resimleri - Gazi İlköğretim Okulu İletişim

Gazi İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 1964/1965 eğitim-öğretim yılında o zaman ilçe merkezi olan Gediz’de, “ATATÜRK İLKOKULU” adıyla beş yıllık eğitime yönelik olarak hizmete girmiştir 1970 büyük Gediz depreminde hafif hasar görmüştür Yine de tedbir olarak iki yıl çadırlarda eğitim devam etmiştir 1972 yılında tekrar binada eğitim başlamıştır Ancak okulumuzun adı “GAZİ İLKOKULU” olarak değiştirilmiştir Okulumuza bu adın verilme sebebini o dönemde belediye azası olan Feridun AZMİOĞLU şöyle açıklamaktadır: “Okulun ismi konusunda uzun konuşmalar oldu En sonunda gerek Ulu Önder ATATÜRK’ün ünvanı olması, gerekse depremde yıkılmaması nedeniyle “GAZİ” adında karar kılındı

1997/1998 eğitim-öğretim yılında 8 yıllık kesintisiz eğitim kanunu gereği okulumuzun adı “GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU” olmuştur

Okulumuzda normal eğitim yapılmakta olup, beş branş ve beş sınıf öğretmeni, bir anasınıfı öğretmenleri, bir hizmetli ve bir idareci görev yapmaktadır

Okulumuz 309 m2’lik bir binaya sahip olup, toplam 2643 m2 bahçeye sahiptir bodrum dahil 3 katlıdır 8 normal sınıf, bir anasınıfı, bir fen ve teknoloji sınıfı bulunmaktadır 2001 yılında genel tamirattan geçirilmiştir

Gazi İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Gediz
Okulun Telefonu: (274) 423 0 120
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: ESKİ GEDİZ
Okulun Web Adresi: http://gedizgazimebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: gazii68@gmailcom
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Gazi İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com