Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
75yn, amasya, bayezıt, ilköğretimo, istmenkıyborsası, merkez

75.Yn İst.Men.Kıy.Borsası Bayezıt İlköğretimo Merkez Amasya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

75.Yn İst.Men.Kıy.Borsası Bayezıt İlköğretimo Merkez Amasya

Amasya daki İlköğretim Okulları Tanıtımı - 75yn İstmenkıyborsası Bayezıt İlköğretimo Hakkında - 75yn İstmenkıyborsası Bayezıt İlköğretimo Resimleri - Amasya Merkezdeki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - 75yn İstmenkıyborsası Bayezıt İlköğretimo Bilgileri

OKULUN TARİHÇESİ:

1959 yılında Bayezit İlkokulu adıyla eğitim öğretime başlayan okulumuz 1997 yılında 8 yıllık kesintisiz eğitime geçilmesi nedeniyle Bayezit ilköğretim Okulu adını almıştır

İstanbul Menkul Kıymetler Borsasının her ile bir okul kampanyası sonucunda yeni bina İMKB tarafından yaptırılmıştır

Okulumuz 2001 yılında 75YIL İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI İLKÖGRETİM OKULU olarak adı değişmiş ancak daha sonra Bayezit adının da eklenmesiyle bu günkü adı olan 75 YIL İSTANBUK MENKUL KIYMETLER BORSASI BAYEZİT İLKÖĞRETİM OKULU adını almıştır

OKULA ÖZEL BİR İSİM VERİLMESİ:

Okulumuza Bayezit adının verilmesinin amacı, Osmanlı tahtına padişah olarak çıkan Sultan 2 Bayezit 'in Şehzadeliğinin Amasya 'da geçmesi ve adının yaşatılmak istenmesidir Yeni binasının İMK B tarafından yapılması ve Cumhuriyetimizin 75 yılı münasebetiyle adı 75YIL İSTANBUL MENKUL KIYMETLER BORSASI BAYEZİT
İLKÖĞRETİM OKULU olarak bu günkü halini almıştır

MİSYONUMUZ

Her öğrencinin bir değer olduğunu kabul ederek, iç dinamiklerini, toplum ve devletimizin beklentileri doğrultusunda geliştirecek kaliteli bir eğitim-öğretim sunmaktır

VİZYONUMUZ

Eğitim-öğretimde kalite merkezi olup, Türkiye’de MarKa Okul olmak

75yn İstmenkıyborsası Bayezıt İlköğretimo Amasya Merkez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; 75yn İstmenkıyborsası Bayezıt İlköğretimo öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, 75yn İstmenkıyborsası Bayezıt İlköğretimo resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, 75yn İstmenkıyborsası Bayezıt İlköğretimo öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, 75yn İstmenkıyborsası Bayezıt İlköğretimo öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: 75YN İSTMENKIYBORSASI BAYEZIT İLKÖĞRETİMO

Adresi: Hızırpaşa Mahallesi istasyon Caddesi Amasya

Telefon Numarası: 3582181377

Faks Numarası: 3582124856

E-mail Adresi:Bilgi Yok

Web Adresi : 75Yıl İstMenKıyBorsası Bayezıt İlköğO

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com