Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, çorlu, ilköğretim, okulu, peker, süleyman, tekirdağ, uncular

Uncular Süleyman Peker İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Uncular Süleyman Peker İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ

Uncular Süleyman Peker İlköğretim Okulu Hakkında - Uncular Süleyman Peker İlköğretim Okulu Tanıtımı - Uncular Süleyman Peker İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Uncular Süleyman Peker İlköğretim Okulu Resimleri

Uncular Süleyman Peker İlköğretim Okulu Tekirdağ Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Uncular Süleyman Peker İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Uncular Süleyman Peker İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Uncular Süleyman Peker İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Uncular Süleyman Peker İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: UNCULAR SÜLEYMAN PEKER İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: ŞEHSİNAN MAHALLESİ HACI SALİH SKNO12

Telefon Numarası: 2826511619
Faks Numarası: 2826525200

Uncular Süleyman Peker İlköğretim Okulu Tarihçe veTanıtım Bilgileri

1913 yılında Şücaettin İlkokulu olarak eğitime başlamıştır Belediye Sarayı?nın yapılması nedeniyle eski yapının görünümü muhafaza edilerek bugünkü yerine kurucuları merhum Hacı Süleyman Peker?in anısına UNCULAR BESİN SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ tarafından yaptırılarak TC Millî Eğitim Bakanlığı?na armağan edilmiş ve 24091986 tarihinde eğitim-öğretime açılmıştır

Okulumuzda görev yapan müdürlerimizden tespit edebildiklerimiz ve görev tarihleri aşağıda yer almaktadır:

* Emin TOKSÖZLÜ 1955?1960
* Emin DÖNMEZ 1960-1965
* Mehmet ÇEVİK 1965-1972
* Recep KARASU 1972-1987
* Ahmet DURMAZ 1987-1994
* Erol ÇÖMEZ 1994-2005

Şu an okulumuzda müdür olarak Mehmet DURMAZ görev yapmaktadır

Vizyonumuz

Okulumuzda yöneticiler, öğretmenler, öğrenciler, hizmetliler ve veliler 21 yüzyılın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek için birlikte çalışmalı ve her gün daha iyiye ulaşmalıyız

Misyonumuz

Biz? Bütün öğrencilerimizin öğrenmelerini sağlamak için varız
Kendine güvenen;
Karşılaşacakları problemleri çözebilme yeteneği kazanmış;
Bireyselliğini farkında ve sosyal yaşamla kendini bağdaştırabilen;
Tarihine ve kültürüne hâkim;
Güzel sanatlara ve Edebiyata ilgili;
Bilim ve teknik alanında üretken;
Teknolojiden yararlanan;
Kanun ve yasalara uyumlu;
Kaliteli eğitim-öğretim kurumlarına birey yetiştiren bir kurum olmayı hedefliyoruz

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

webrehberibiz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com