Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aydın, ilköğretim, incirliova, nazmi, okulu, topçuoğlu

Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu İncirliova Aydın

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu İncirliova Aydın

Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın İncirliova'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu Resimleri - Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu Hakkında

Okulumuzun Tarihçesi

Okulumuz binasının mülkiyeti Nazmi Topçuoğlu Vakfı'na ait olup 1963 yılında yataklı hastane olarak hizmete açılmıştır Hastane olarak hizmet verdiği yıllarda basit ameliyatlar bile yapılıyormuş Daha sonra uzun yıllar sağlık ocağı olarak hizmete devam etmiştir

Sağlık ocağı daha sonraki yıllarda doğu tarafına yapılan yeni binaya taşındı Boş kalan okulumuz binası ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemal KIRBAŞOĞLU ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gösterilen gayretler sonucu üç kişiden oluşan Nazmi Topçuoğlu vakfı mütevelli Heyeti (Prof Dr İlhan POSTACIOĞLU, Talat MUŞKAR ve Ekrem EKER) vasıtasıyla ve Ekrem EKER ile yapılan görüşmeler neticesinde 49 yıllığına kullanımı Milli Eğitim Müdürlüğüne devredilmiş olup 14 Şubat 2000 tarihinden itibaren İncirliova Nazmi TOPÇUOĞLU İlköğretim Okulu olarak hizmete devam etmektedir

Okulumuz şu anda 5 sınıf öğretmeni ve 4 branş öğretmeni olmak üzere 9 öğretmen,1 okul müdürü, 1 müdür yardımcısı,1 memur, 1 hizmetli olmak üzere 13 kadrolu personeli bulunmaktadır 4 tane branş öğretmeni diğer okullardan geçici görevle okulumuzda görev yapmaktadır

Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu Aydın İncirliova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: NAZMİ TOPÇUOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: istiklal Mah Kenan Evren CdNo:132 incirliova Aydin

Telefon Numarası: 2565855850

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi : Bilgi Yok

Web Adresi:Nazmi Topçuoğlu İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com