Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
akar, aydın, dikmen, ilköğretim, karacasu, mutlu, okulu, şehit

Dikmen Şehit Mutlu Akar İlköğretim Okulu Karacasu Aydın

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Dikmen Şehit Mutlu Akar İlköğretim Okulu Karacasu Aydın

Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Dikmen Şehit Mutlu Akar İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Karacasu'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Dikmen Şehit Mutlu Akar İlköğretim Okulu Resimleri - Dikmen Şehit Mutlu Akar İlköğretim Okulu Hakkında

Vizyonumuz

İstiyoruz ki:

-Okulumuzda paylaşma marifet olsun

İstiyoruz ki:

-Katılım önceliğimiz olsun

İstiyoruz ki:

-Bilgiye ulaşan, ulaştığı bilgiyi kullanan, kullandığı bilgilerle yeni bilgiler üreten öğrencilerimiz olsun

İstiyoruz ki:

-Okul ortamında’’Kendisine yapılmasını istemediği bir şeyi başkalarına yapmama’’ ilkesine uyulsun

İstiyoruz ki:

-Her öğretmen öğrencileşsin Her öğrenci de öğretmenleşsin

İstiyoruz ki:

-Okulumuzda hiçbir gün diğer güne eşit olmasın

İstiyoruz ki:

-Velilerimiz bize inanç göstersin, uyguladığımız projelere destek versin

İstiyoruz ki:

-Sevgi rehberimiz, akıl pusulamız olsun

İstiyoruz ki:

-Bilgi teknolojisini kullanmak okulumuzda genel amaç olsun

İstiyoruz ki:

-Liderlik, ustalık, bilimsellik ve yaratıcılık olsun

İstiyoruz ki:

-Okulumuzda daima iyiye, güzele ve doğruya ulaşmak için çalışsın
Mizyonumuz

Şehit Mutlu Akar İlköğretim Okulu eğitim çalışanları olarak biz;

-Öğreten değil sürekli öğrenen ve gelişen olmak, öğrencilerimize öğrenmeyi öğretmek ve onların bireysel farklılıklarına saygı duyarak herkesi en uygun düzeyde,kendi yetenekleri doğrultusunda geliştirecek eğitim metot ve tekniklerini uygulamak,

-Değerlendirmemizde ölçme tekniklerinin en çağdaş yöntemlerini kullanarak, insani yönümüzü ve sevgi temeline dayanan anlayışımızı sergilemek,

-Öğrencilerimize daha özgür sınıf, daha özgür okul ilkesine uyarak hizmet vermek,

-Öğrencilerimizin, velilerimizin katılımını demokrasinin ve gelişmenin temeli olarak saymak,

-Öğrencilerimizin, dünyanın diğer çocuklarından geri kalmaması hatta onları geçmesi için teknolojinin ve bilgi toplumunun gereklerine uygun yetiştirilmesi için var gücümüzle çalışmak, yarışmak,

-Kendimize bilimin ve insanlığın, toplumun ortak değerlerinden yararlanan, geliştiren ve düşünürleri yapmak,

-Atamızın işaret ettiği uygarlık yolunda okul olarak karanlığa bir mum yakmak,

-Bilgi teknolojilerini etkin olarak kullanan, kullanımını teşvik eden, kendini ve çevresini sürekli geliştiren bireyler yetiştirmek

Dikmen Şehit Mutlu Akar İlköğretim Okulu Aydın Karacasu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Dikmen Şehit Mutlu Akar İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Dikmen Şehit Mutlu Akar İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Dikmen Şehit Mutlu Akar İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Dikmen Şehit Mutlu Akar İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: DİKMEN ŞEHİT MUTLU AKAR İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Dikmen Köyü Karacasu Aydin

Telefon Numarası: 5356363984

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi :dikmensmaioo@hotmailcom

Web Adresi: Dikmen Şehit Mutlu Akar İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com