Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aydın, ilköğretim, karpuzlu, okulu, vakıfbank

Vakıfbank İlköğretim Okulu Karpuzlu Aydın

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Vakıfbank İlköğretim Okulu Karpuzlu Aydın

Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Vakıfbank İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Karpuzlu'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Vakıfbank İlköğretim Okulu Resimleri - Vakıfbank İlköğretim Okulu Hakkında

OKULUMUZ

Okulumuzun inşaatına 1999 yılı Ağustos ayında başlanmış, Kasım ayında bitirilerek 19111999 tarihinde hizmete açılmıştır Okulumuz, ilçemizden yetişmiş dönemin Devlet Bakanı Dr Yüksel YALOVA'nın girişimleriyle Vakıflar Bankası tarafından yaptırılmıştır Okulumuza bu nedenle "Vakıfbank İlköğretim Okulu" adı verilmiştir

Okulumuz üç katlı betonarme bina olarak inşa edilmiştir On sekiz derslikli olan okulumuz katı yakıtlı kalorifer ile ısıtılmaktadır

Okulumuz sekiz sınıflı ilköğretim okulu olup her sınıftan birer şube ve anasınıfı bulunmaktadır Okulumuzda her yıl değişmekle birlikte 200-250 öğrenci eğitim-öğretim görmektedir Okulumuzda bir müdür, bir müdür yardımcısı, beş sınıf öğretmeni, bir anasınıfı öğretmeni, beş branş öğretmeni görev yapmaktadır

Okulumuzdan her yıl ortalama otuz öğrenci mezun olmaktadır Mezun öğrencilerin %50 - %70'i orta öğretime devam etmektedir Mezunlarımızın %30 - %50'si OKS’ de başarı göstermektedir Okulumuz 2002-2003-2004-2005-2007-2008 ve 2009 yıllarında Karpuzlu Eğitim Bölgesi'nin en başarılı eğitim kurumu seçilmiş ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ödüllendirilmiştir

MİSYONUMUZ

MEZUNLARINI HAYATIN GERÇEKLERİNE HAZIRLAYAN;

ATATÜRK İLKE VE İNKILÂPLARINA BAĞLI,

ÇAĞDAŞ GELİŞİME VE DEĞİŞİME AÇIK BİREYLER YETİŞTİREN,

ÇEVRESİNE IŞIK SAÇAN VAKIFBANK İLKÖĞRETİM OKULU' YUZ

VİZYONUMUZ

ÇAĞDAŞ ÖĞRETMEN, KATILIMCI VELİ

ARAŞTIRIP SORGULAYAN ÖĞRENCİLERİMİZLE BİRLİKTE

İLÇEMİZİN LİDER OKULU OLMAK

Vakıfbank İlköğretim Okulu Aydın Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Vakıfbank İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Vakıfbank İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Vakıfbank İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Vakıfbank İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: VAKIFBANK İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Yeni Mahalle 19 Mayıs Caddesi N:24 09540 KARPUZLU/AYDIN

Telefon Numarası: 2567411046

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi : 817888@mebk12tr

Web Adresi: Vakıfbank İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com