Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
balya, balıkesir, ilköğretim, narlı, okulu

Narlı İlköğretim Okulu Balya Balıkesir

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Narlı İlköğretim Okulu Balya Balıkesir

Narlı İlköğretim Okulu Hakkında - Narlı İlköğretim Okulu Tanıtım - Narlı İlköğretim Okulu Resimleri - Narlı İlköğretim Okulu İletişim

Balıkesir Balya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Narlı İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Narlı İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Narlı İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Narlı İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Hakkımızda Bilmek istedikleriniz :

Öğrenciyi bulduğu konumdan bir adım ileriye götürmektir
Sadece öğrencileri değil, çevreyi eğitmek,geliştirmek için varız
Bütün öğrencilere eşitlik ilkesi doğrultusunda davranarak yeterli süre ayrıldığında hepsinin öğrenebileceğine inanırız
Sosyal ve psikolojik anlamda sağlıklı bireyler yetiştirmek için varız
Ezberci değil, araştırmacı bireyler yetiştirmek için varız
iyi ve kötüyü, güzel ve çirkini ayırt edebilecek insanlar yetiştirmek için varız
Etik değerlere sahip çıkan bireyler yetiştirmek için varız
Devletini, milletini seven ve koruyan insanlar yetiştirmek için varız
Planlı yaşamayı alışkanlık haline getirmiş insanlar yetiştirmek için varız
Yönümüzü belirler, hedeflerimizden saptığımızda bize yol gösterir

İSTİYORUZ Kİ!

Okulumuzda, öğrenme temel ihtiyaç kabul edilsin
Okulumuzda her veli öğrencisine öğrenme için her türlü fırsatın verildiğini bilsin
Okulun fiziki yapısının günümüz şartlarına uygun değişim içinde olduğunu bilsin
Okulda herkes her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın

Narlı İlköğretim Okulu Tarihçesi

Narlı ilköğretim okulu 1943 yılında köy cami odasında eğitim –öğretime başlamıştır1947 yılında bu gün ki okul bahçesine bir okul binası yapılmıştır1977-1978 yıllarında bu okul yıkılmıştırAynı bahçeye şimdiki okul binası ,bir öğretmen lojmanı ,depo ve tuvalet binaları yapılmıştır1979 yılında bu binada eğitim-öğretime başlanmıştır 1998-1999 ve 1999-2000 eğitim-öğretim yıllarında komşu Alidemirci ilköğretim Okulu okulumuza taşımalı olarak gelmiş ve okulumuz 2 yıl taşıma merkezi olmuştur Şu an okulumuz (birleştirilmiş)1-2-3-4-5 sınıf olarak eğitim öğretimine devam etmektedir

Okulumuzdan şimdiye kadar 1997 yılı itibariyle 502 öğrenci diploma almıştırZorunlu eğitimin 8 yıla çıkarılmasından sonra ikinci kademe öğrencilerimiz Bakacak Şehit Yüksel Bayhan İlköğretim Okuluna devam etmektedirler

Narlı İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: Narlı İlköğretim Okulu
Adresi: Narlı Köyü Balya Balikesir
Telefon Numarası: 266 4882241
Faks Numarası: -
E-mail Adresi: narliokulu@hotmailcom
Web Adresi: Narlı İlköğretim Okulu

Narlı İlköğretim Okulu Resimleri

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Okulunuza Ait Resim Ve Bilgileri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com