Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, gebze, ilköğretim, kocaeli, mustafa, okulu, paşa

Mustafa Paşa İlköğretim Okulu Bilgileri Gebze Kocaeli

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mustafa Paşa İlköğretim Okulu Bilgileri Gebze Kocaeli

Mustafa Paşa İlköğretim Okulu Hakkında - Mustafa Paşa İlköğretim Okulu Tanıtım - Mustafa Paşa İlköğretim Okulu Resimleri - Mustafa Paşaİlköğretim Okulu İletişim

Mustafa Paşa İlköğretim Okulu Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mustafa Paşa İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mustafa Paşa İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mustafa Paşa İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Mustafa Paşa İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Mustafa Paşa İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz adını Mustafa Paşa İlkokulu Yaptırma ve Yaşatma Derneği’nden almıştır Eğitim – Öğretim 1978’te başlamıştır

1994-1995 yılında, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yaptırılan ikinci bina 8 derslikle eğitime açılmıştır Zorunlu eğitimin sekiz sene olmasıyla, okulun adı “Mustafa Paşa İlköğretim Okulu” olarak değişmiştir
2008-2009 yılında MEB tarafından yapılan yatırımla okulumuz 32 derslikli bir yapıya kavuşturulmuştur 2009-2010 eğitim-öğretim yılında 1497 öğrenci, eğitim öğretim görmektedir 150 Öğrenci ise okul öncesi eğitim hizmetini almaktadır
Okulumuzda şu anda, 1 müdür, 1 müdür baş yardımcısı, 3 müdür yardımcısı, 32 sınıf öğretmeni, 25 branş öğretmeni ile 6 okul öncesi öğretmeni görev yapmaktadır Ayrıca okulumuzda 1 memur, 2 güvenlik görevlisi ve 8 yardımcı hizmetli görev yapmaktadır
Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda milli ve manevi değerlere bağlı, fikri hür, irfanı hür, kendisini geliştirebilen, araştırmacı, sorgulayıcı, paylaşımcı, süreç sonunda paydaşları mutlu edecek, toplumsal olaylara çözüm üreten, çevreye duyarlı bireyler yetiştirmektir

Mustafa Paşa İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: MUSTAFA PAŞA İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: MUSTAFA PAŞA MAH712 SOKAK NO44
Telefon Numarası: 2626412706
Faks Numarası: 2626446747
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Mustafa Paşa İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr

Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com