Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, gebze, ilköğretim, kocaeli, mustafa, okulu, üstündağ

Mustafa Üstündağ İlköğretim Okulu Bilgileri Gebze Kocaeli

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mustafa Üstündağ İlköğretim Okulu Bilgileri Gebze Kocaeli

Mustafa Üstündağ İlköğretim Okulu Hakkında - Mustafa Üstündağ İlköğretim Okulu Tanıtım - Mustafa Üstündağ İlköğretim Okulu Resimleri - Mustafa Üstündağ İlköğretim Okulu İletişim

Mustafa Üstündağ İlköğretim Okulu Kocaeli Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Mustafa Üstündağ İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Mustafa Üstündağ İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Mustafa Üstündağ İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Mustafa Üstündağ İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Mustafa Üstündağ İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Mustafa Üstündağ İlköğretim Okulu 2002–2003 Eğitim öğretim yılında hizmete girmiştir Okulumuz adını 26 Ocak 1974 yılında kurulan hükümet döneminde Milli Eğitim Bakanı olarak ve 21 Haziran 1977 yılında kurulan hükümet döneminde Milli Eğitim ve Kültür Bakanı olarak görev yapan sayın Mustafa Üstündağ ‘dan almaktadır

Okulumuz, Yenikent Mahallesinde, Mutlukent – Emlakbank konutları yanında yer almaktadır Okulumuzun çevresi, yeni yerleşim alanları ve toplu konut yapımının yoğunluk kazandığı bir alandır Okulumuzun arka ve yanı bölümlerine denk düşen arazilerde; spor kompleksleri, okul vb inşaat planlamaları başlatılmak üzeredir Su, kanalizasyon, elektrik şehir şebekelerine bağlıdır Okulumuzun proje tipi GÜ 960 43 + GÜ Spor Salonu şeklinde olup geçici kabul 14092001 tarihinde gerçekleşmiştir Okulumuz 17753 metrekare yüz ölçümüne sahiptir Okulumuzun bahçe alanı 9654 metrekaredir Okulumuz, 1 Bölge Mustafapaşa Mahallesi; G22P-19a3d pafta no 4776 ada no, 1 no’lu parselde tapu senedinde kayıtlı olup maliye hazinesi üzerine kurulmuştur

Mustafa Üstündağ İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: YENİKENT MAH MUTLUKENT KONUTLARI YANI NO:58
Telefon Numarası: 2627211151
Faks Numarası: 2627211159
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Mustafa Üstündağ İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr

Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com