Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
acıpayam, bilgileri, denizli, ilköğretim, okulu, yeşildere

Yeşildere İlköğretim Okulu Bilgileri Acıpayam Denizli

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yeşildere İlköğretim Okulu Bilgileri Acıpayam Denizli

Yeşildere İlköğretim Okulu Hakkında - Yeşildere İlköğretim Okulu Tanıtım - Yeşildere İlköğretim Okulu Resimleri - Yeşildere İlköğretim Okulu İletişim

Yeşildere İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 1945 yılında yapımına başlanmış, 1947 yılında bitirilmiştir İmece usulü yapılan bina, o yılların zor koşullarında halk ve devletin katkılarıyla yapılmış1994 yılında kasabaya dönüştürülen beldemizin adı 'Yeşildere' olarak değiştirilmiştir1947 yılında açılmış olan ilkokul binamız ihtiyaca cevap veremediği için mevcut eski bina yıkılarak yerine biri 1971 yılında diğeri 1985 yılında olmak üzere iki ayrı bina yapılmıştır İlköğretime dönüştükten sonra bu binalar da ihtiyaca cevap veremez olmuştur 2003 yılında rahmetli Valimiz Recep YAZICIOĞLU'nun girişimleriyle 5 sınıflı prefabrike bina yaptırılmıştırBöylece var olan bina sıkıntımız giderilmiştirOkul Derneğimiz okul yapımına 23 milyar katkı sağlamıştır

Yeşildere İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Acıpayam
Okulun Telefonu: (258) 5346107
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://wwwacipayamyesilderemebk12 tr
Okulun E-Posta Adresi: acipayamyesildere@hotmailcom
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Yeşildere İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com