Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
afyonkarahisar, bilgileri, ilköğretim, okulu, yarışlı, şuhut

Yarışlı İlköğretim Okulu Bilgileri Şuhut Afyonkarahisar

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yarışlı İlköğretim Okulu Bilgileri Şuhut Afyonkarahisar

Yarışlı İlköğretim Okulu Hakkında - Yarışlı İlköğretim Okulu Tanıtım - Yarışlı İlköğretim Okulu Resimleri - Yarışlı İlköğretim Okulu İletişim

Yarışlı İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

1947 yılında ilk olarak açılmış olup eğitmenlerle eğitim verilmiştir1953 yılında okulumuz ilk mezunlarını vermiştir

1952 yılından 1997-1998 eğitim ve öğretim döneminde temel eğitimin 8 yıla çıkması nedeni ile 5 sınıfı bitirenlere 5 sınıftan sonra son olarak diplomaları vermiştir 1998-1999 döneminde 6 sınıfları Atatürk İlköğretim Okuluna nakil göndermiştir 1999-2000 Eğitim ve Öğretim döneminde 8 yıllık temel eğitim okulumuz bünyesinde açılmış olup halen 2,3,4,5,6,8 sınıflar 1’er Ana Sınıfı, 1 Sınıf ve 7 sınıflar 2 şer şubesi bulunmaktadır

2005-2006 Öğretim yılından itibaren okulumuz bünyesinde anasınıfı açılmıştır Okula köyün ismi verilmiştir

b) Okulun özellikleri : Okulumuz gündüzlü ve ikili öğretim vermektedir

c)Okutulan seçmeli dersler: 1,2,3 sınıflarda; serbest etkinlikler dört ders saati 4, 5 sınıflarda; serbest etkinlikler 3 ders saati 6,7,8sınıflarda; yabancı dil bir ders saati , 8Sınıflarda Vatandaşlık dersi 1 saat seçmeli ders olarak okutulmaktadır

d) Öğrenci başarıları: 2009-2010 Eğitim ve Öğretim yılında 28 öğrenciden 14 öğrenci SBS girdi ek yerleştirmelerle beraber 11 öğrencimiz bir orta öğretim kurumunu yerleşmiştir

1Dönem 17 Teşekkür,28 Takdir, İkinci Dönem; 20 Teşekkür, 34 Takdir,Dönem Sonunda ; 11 Üstün Başarı Belgesi ile ödüllendirilmiştirYıl sonunda başarı oranımız hedeflenen seviyededir

Yarışlı Köyü Şuhut ilçesine 9 km mesafededir Okulumuzun ilçe merkezine öğretmen servisi vardır

Yarışlı İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Şuhut
Okulun Telefonu: (272) 732 10 01
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Yarışlı Köyü
Okulun Web Adresi: http://yarisliioomebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 414448@mebk12tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Yarışlı İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com