Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, dağardı, ilköğretim, kütahya, okulu, simav

Dağardı İlköğretim Okulu Bilgileri Simav Kütahya

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Dağardı İlköğretim Okulu Bilgileri Simav Kütahya

Dağardı İlköğretim Okulu Hakkında - Dağardı İlköğretim Okulu Tanıtım - Dağardı İlköğretim Okulu Resimleri - Dağardı İlköğretim Okulu İletişim

Dağardı İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Dağardı İlköğretim Okulu 1930 yılında ilkokul olarak hizmet vermeye başlamış, daha sonraki yıllarda ortaokula ihtiyaç duyulmuş ve Dağardı Köyü halkının kendi imkânlarıyla bina inşa edilmiştir Yapılan binada 1972-1973 yılında eğitim-öğretime başlanmıştır
1989-1990 eğitim ve öğretim yılında Alanpınarı mevkiinde yeni bir bina yapılmış ve okul buraya taşınmıştır İhtiyaçları karşılamak için 1991 yılında eski binanın yanına bir bina daha yapılmıştır1998-1999 eğitim ve öğretim yılının başında okulların sekiz yıla çıkarılması ile okulumuzda 678 sınıflarda eğitim ve öğretime başlamıştır
Okulumuzda 23 köyden toplam 350 öğrenci bulunmakta; 1 müdür ve 20 öğretmen görev yapmaktadır İki katlı 2 binadan oluşan okulumuzda (4 koridorda) 20 derslik, 1 idare, 1 öğretmenler odası, 1 rehberlik odası, 1 hizmetli odası, spor odası, 1 arşiv ve 1 depo bulunmaktadır Ayrıca okulumuzda Fen ve Teknoloji Laboratuarı ve Bilişim Teknolojileri Laboratuarı olup faal olarak kullanılmaktadır Her katta kız ve erkek öğrenci tuvaleti vardır
Dağardı ilköğretim Okulu; Dağardı ve çevresindeki yakın köylerden taşımalı olarak gelen öğrencilere hizmet vermektedir
Okulumuz ismini Dağardı köyümüze izafeten almıştır

Dağardı İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Simav
Okulun Telefonu: (274) 524 70 07
Okulun Faksı: (274) 524 77 49
Okulun Adresi: Güzelyurt Köyü
Okulun Web Adresi: http://wwwsimavdagardiioomebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: simavdagardi@gmailcom
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Dağardı İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com