Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kulfat, köyceğiz, lköğretim, muğla, okulu, pınar

Pınar Kulfat Lköğretim Okulu Köyceğiz Muğla

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Pınar Kulfat Lköğretim Okulu Köyceğiz Muğla

Pınar Kulfat lköğretim Okulu Hakkında - Pınar Kulfat lköğretim Okulu Tanıtım - Pınar Kulfat lköğretim Okulu Resimleri - Pınar Kulfat lköğretim Okulu İletişim

Pınar Kulfat lköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz, Pınar Köy'ün eski adı Çokmaşat yeni adı Kulfat Mahallesi ilkokulu olarak 1959-1960 öğretim yılında köy halkının yapmış olduğu tahta barakada eğitime-öğretime başlamıştırTahta barakanın ihtiyaca cevap vermemesi nedeniyle başvurular sonucu Devlet tarafından 1961-1962 yılında Amerika tipi Çelik Baraka kurulmuşturdaha sonra devlet tarafından 1967-68 öğretim yılında 3 derslikli planlı bina hizmete girmiş olup 1970 yılında da köy halkı tarafından 1 derslikli geçici ek bina yapılmıştır1981-82 öğretim yılında Köylü-Devlet işbirliği ile 3 derslikli bir planlı bina daha yapılmış ve eğitim öğretime açılmıştır1998 yılında 5 derslikli bina devlet tarafından hizmete açılmıştır1981-82 öğretim yılında açılan 3 derslikli bina yıkılarak alınan arsa üzerine bodrum,zemin ve 1katlardan oluşan 11 derslikli hizmet binası 2005 2006 eğitim öğretim hizmete girmiştir1967 yılında yapılan binada yıkılarak NTF Şirketi tarafından Basketbol ve Voleybol sahası yapılmıştır

MİSYONUMUZ

Milli Eğitimin Temel Amaçları doğrultusunda;
Pınar Kulfat İlköğretim Okulu;
Bütün öğrencilerin öğrenmelerini sağlamak,
Öğrencilerin bilgili, becerili ve kendine güvenen bireyler olarak yetişmelerine fırsat tanımak,
Öğrencilerin 21 Yüzyılın gereksinimlerine yanıt verebilecek beceriler kazandırmak İçin vardır

VİZYONUMUZ

Pınar Kulfat İlköğretim Okulu çalışanları olarak;
Gelecekte;
Öğrenmenin temel gereksinim olarak kabul edildiği,
Her öğrenci velis inin, öğrenciye öğrenme için her türlü fırsatın verildiğinden emin olduğu,
Hem öğretenlerin hem de öğrenenlerin birbirlerinin öğrenmesine ve birbirlerinin gelişmesine yardımcı olmanın önemine inanıldığı,
Çalışanların gerekenleri yaparken hem kendilerine hem de birbirlerine güven duydukları,
Tedarikçilerle karşılıklı güvene dayalı işbirliklerinin oluşturulduğu,
Herkesin her gün daha iyiye ulaşmak için çalıştığı,
Verilen hizmetlerin sonucunda tüm paydaşların memnuniyetlerinin sürekli yükseldiği
bir okul yaratılması Vizyonuna sahibiz ve bunu tüm paydaşlarımızla paylaşmaya hazırız

Pınar Kulfat lköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Köyceğiz
Okulun Telefonu: (252) 267 00 08
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: PINAR KÖY ÇOKMAŞAT MAHALLESİ
Okulun Web Adresi: http://koycegizpnarkulfatilkogretimm ebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: pinarkulfat_48@hotmailcom
Okulun Müdürü: GÜVEN ÇETİN
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı : İçi
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Pınar Kulfat lköğretim Okulu Resimleri :

biz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com