Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, denizli, gazi, ilköğretim, okulu, tavas

Gazi İlköğretim Okulu Bilgileri Tavas Denizli

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gazi İlköğretim Okulu Bilgileri Tavas Denizli

Gazi İlköğretim Okulu Hakkında - Gazi İlköğretim Okulu Tanıtım - Gazi İlköğretim Okulu Resimleri - Gazi İlköğretim Okulu İletişim

Gazi İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 1932 yılında Vali Halit Bey tarafından yaptırılmıştır İlçemizin ikinci okuludur Birincisi Hakimiyet İlköğretim Okulu olup öğrenciler 3 sınıfa kadar Hakimiyette okuyup 4 ve 5 sınıfları okulumuzda okuyarak mezun olmuşlardır

Okulumuzun 8 sınıflı olmasından dolayı ek bina ihtiyacı vardır 2000 / 2001 Eğitim öğretim yılında İmam Hatip Lisesinde Laboratuar ve İş Teknik sınıfı varken 2001 / 2002 Eğitim öğretim yılında bu sınıfların yanında Anasınıfı da İmam Hatip Lisesinde eğitim görmüştür 2002 / 2003 yılında ise sadece tş teknik ve Anasınıfı İmam Hatip Lisesinde Eğitim öğretim görmüş Laboratuar kendi binamızda Fen Bilgisi sındıyla birleşmiştir İlköğretim ilk mezunları 2000 / 2001 Eğitim Öğretim yılında verdi

Okulumuza 1994 de ilk fotokopi makinesi nı , 1995 te bilgisayar alındı 1996 da kaloriferli ısınmaya geçildi 2001 yılında pencereleri yenilendi, çatı aktarddı ve izole yapıldı, dış cepbe boy andı, beton merdivenler yenilendi

2002 / 2003 te 4 BİLGİSAYAR 2004/2005 Eğitim ve öğretim yılında da tüm sınıflarda bilgisayar ve internet bağlantısı tamamlandı (Toplam okulumuz da bilgisayar var)

2005/2006 Eğitim ve öğretim yılı başında Akbank tan maaş anlaşması gereği Öğretmenler odasına fotokopi makinesı-Lazer bilgisayar yazıcısı ve projeksiyon makinesi alınarak tüm sınıflarımızı ve okulumuzda en son modern sistemle eğitim yaptırmaktayız

Gazi İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Tavas
Okulun Telefonu: 258 613 10 70
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Yaka Mahallesi Tavas
Okulun Web Adresi: http://tavasgaziioomebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 463028@mebgovtr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Gazi İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com