Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
atatürk, bilgileri, değirmendere, gölcük, ilköğretim, kocaeli, okulu

Değirmendere Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Gölcük Kocaeli

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Değirmendere Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri Gölcük Kocaeli

Değirmendere Atatürk İlköğretim Okulu Hakkında - Değirmendere Atatürk İlköğretim Okulu Tanıtım - Değirmendere Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri - Değirmendere Atatürk İlköğretim Okulu İletişim

Değirmendere Atatürk İlköğretim Okulu Kocaeli Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Değirmendere Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Değirmendere Atatürk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Değirmendere Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Değirmendere Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Değirmendere Atatürk İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz 1966?1967 öğretim yılında Şehit Cengiz Topel İlkokulu bahçesinde öğretime başlamıştır
Okulumuz kurucu müdürü Şehit Cengiz Topel İlkokulu müdürü Asım KİBAROĞLU olmuştur
Okulumuz hayırsever Değirmendereli Mithat GÜRSES?in arsasını bağışladığı ve bakanlığın yapmış olduğu binasına 1968 yılında geçmiştir
Okulumuz Değirmendere Beldesi?nin ilk ortaokulu olup başlangıçta öğrenci sayısı 100 civarındayken daha sonraki yıllarda 1300?e kadar çıkmıştır1994?1995 öğretim yılında ilköğretime dönüşmüş ve bir yıl sonrada ana sınıfı açılmıştır

2005?2006 öğretim yılında tamamlanan yeni hizmet binasında eğitim-öğretime devam etmektedir Yeni okulumuz 20 derslik, 3 ana sınıfı, 2 BT sınıfı, spor ve konferans salonu ve diğer birimleriyle beldemize yakışır bir okul olup, Kocaeli?nde örnek bir projedir
Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde birçok başarısı bulunan okulumuz geçmiş yıllarda resim dalında 6 dünya birinciliği, 4 dünya ikinciliği ve 4 mansiyon ödülü almış olup, Türkiye ve il çapında da dereceleri vardır

Okulumuzun sportif ve akademik başarıları artarak devam etmektedir Okulumuz sınıflar bazında ilçede ilk 5 okul içerisindedir Sporda Kızlar Yıldız Voleybol turnuvasında Gölcük 1 si olmuşturResim ve müzik alanında da derece alan öğrencilerimiz olmuştur

Değirmendere Atatürk İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: DEĞİRMENDERE ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Mithat Gürses Cad Değirmendere Gölcük Kocaeli
Telefon Numarası: 2624263059
Faks Numarası: 2624264252
E-mail Adresi:
Web Adresi: -

Değirmendere Atatürk İlköğretim Okulu Resimleri:

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr

Okul hakkında daha fazla bilgi için:

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com