Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ankara, bilgileri, ilköğretim, keçiören, necati, okulu, paşalı

Paşalı Necati İlköğretim Okulu Bilgileri Keçiören Ankara

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Paşalı Necati İlköğretim Okulu Bilgileri Keçiören Ankara

Ankara'daki İlköğretim Okulları Hakkında - Ankara Keçiören'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Paşalı Necati İlköğretim Okulu Tanıtımı - Paşalı Necati İlköğretim Okulu Resimleri - Paşalı Necati İlköğretim Okulu Hakkında

MİSYON - VİZYON

Vizyonumuz :

Bizler istiyoruz ki;

Okulumuzda, öğrenme temel gereksinim kabul edilsin Okulumuzda her veli, öğrencisini öğrenme için her türlü olanağın verildiğini bilsin Okulumuzda hem öğretenler, hem de öğrenenler birbirlerinin öğrenmesine ve gelişimine yardımcı olmanın bilincinde olsun Bireysel çalışma yerine ekip çalışması ön plana çıkarılsın Okulumuzda herkes, her gün daha iyiye ulaşmak için çalışsın

Misyonumuz :

Bizler biliyoruz ki;

Eğitim ve öğretimde “Toplam kaliteyi” yakalayan, bilgi, beceri ve yetenekleri doğrultusunda kendini geliştiren, kendine güvenen, özgür ve özgün tanımlamasına uygun bireyler olarak yetişen, sorumluluğunu ve değerlerini bilerek birlikte hareket eden, Atatürk iİlke veinkılâplarını bilen ve günlük yaşamına yansıtan gençler için varız

Paşalı Necati İlköğretim Okulu Ankara Keçioren İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Paşalı Necati İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Paşalı Necati İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Paşalı Necati İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Paşalı Necati İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: PAŞALI NECATİ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Uyanış Mah17SokNo:2 Keçiören

Telefon Numarası: 3123553961

Faks Numarası: 3123553961

E-mail Adresi:pasalınecati@hotmailco m

Web Adresi: ANKARA - KEÇİÖREN - Paşalı Necati İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com