Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, buldan, cerit, cumhuriyet, denizli, güngör, ilköğretim, okulu

Güngör Cerit Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri Buldan Denizli

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Güngör Cerit Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri Buldan Denizli

Güngör Cerit Cumhuriyet İlköğretim Okulu Hakkında - Güngör Cerit Cumhuriyet İlköğretim Okulu Tanıtım - Güngör Cerit Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri - Güngör Cerit Cumhuriyet İlköğretim Okulu İletişim

Güngör Cerit Cumhuriyet İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz 1955-1956 Eğitim Öğretim yılında Cumhuriyet İlkokulu olarak açılmıştır

1992 yılında yapılan ek bina ile, okulun bina sayısı ikiye çıkmıştır 1996 yılında Cumhuriyet İlköğretim okulu olmuştur Daha sonra 1998 yılında hayırsever işadamı Hacı Güngör CERİT tarafından 11 derslikli ek bina yaptırılarak okulumuzun adı Güngör Cerit Cumhuriyet İlköğretim Okulu olarak değişmiştir Halen okulumuzda 1 müdür 2 müdür yardımcısı ,26 öğretmen 1 hizmetli ve 705 öğrencisiyle eğitim öğretim yapılmaktadır

Okulumuzda eğitim öğretim için gerekli tüm malzemeler ,bilgi teknoloji sınıfı dahil bütün araç-gereçler mevcutturHalen okulumuzda jimnastik ,bağlama,müzik,resim,atletizm ve yüzme kursu gibi faaliyetler yapılmaktadır Ayrıca okulumuzda OKS ve DPY sınavına hazırlık olmak üzere Türkçe,matematik,fen bilgisi derslerinden öğrencilerimize kurs verilmektedir

Güngör Cerit Cumhuriyet İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Buldan
Okulun Telefonu: (258)4313193
Okulun Faksı: (258)4313193
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://wwwgccumhuriyetmebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Müdürü: Osman KILIÇASLAN
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Güngör Cerit Cumhuriyet İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com