Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
balıkesir, bilgileri, havran, ilköğretim, kalabak, okulu

Kalabak İlköğretim Okulu Bilgileri Havran Balıkesir

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kalabak İlköğretim Okulu Bilgileri Havran Balıkesir

Balıkesir'deki İlköğretim Okulları Hakkında - Balıkesir Havran'daki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Kalabak İlköğretim Okulu Tanıtımı - Kalabak İlköğretim Okulu Resimleri - Kalabak İlköğretim Okulu Hakkında

OKULUMUZ TARİHÇESİ

Okulumuz 1935 yılında köy muhtarı Ferhat Hasan'ı önderliğinde Havran 'nın bir çok köyünde okul yokken tüm köylünün katılımı ve yardımlarıyla yapımına başlanmıştır1937 yılında tamamlanarak Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün sağlığında ilk öğretmeni olan Adil Hoca 'nın atanmasıyla eğitim ve öğretime başlamıştır Orta okul kısmı ise 1979-1980 yıllarında İlkokul binasının bodrum katında Eğitim ve Öğretime başlamıştır 1986 yılında yeni Ortaokul binasının yapılmasıyla bodrum katından yeni binaya taşınarak eğitim ve öğretime devam edilmiştir 1997 yılında İlkokulların ve Ortaokulların birleştirilerek İlköğretim okulu yapılmasıyla birlikte Kalabak İlköğretim Okulu adı altında Eğitim ve Öğretime devam edilmektedir

VİZYONUMUZ

Ø Atatürkçü, Atatürk ilke ve devrimlerini tanıyan, yurdunu seven,

Ø Çağdaş, demokratik ve lâik

Ø Ulusal ve evrensel değerleri yaşayan ve yaşatan,

Ø Değişim ve gelişime açık

Ø Kendine güvenen, katılımcı, sorgulayan, etkili ve nitelikli,

Ø Bilgi çağının gereklerini yerine getiren,

Ø Öğrenmeyi temel ilke olarak benimseyen

Ø Yaratıcı ve üretken,

Ø Hoşgörü sahibi, farklılıkları zenginlik sayan,

Ø Düşünsel, duygusal, sosyal açıdan yetişmiş,

Ø Bireyler yetiştirmekle yükümlü görüyoruz

MİSYONUMUZ

Ø Öğrencilerimizin;

Ø Bireysel yeteneklerini dikkate alarak öğrenmeleri

Ø Bilgili, becerikli, öz güvenli olmaları

Ø Çevresi ile iyi ve olumlu iletişim kuracak davranışları kazanmaları

Ø Olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilmeleri

Ø Çağın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek beceriler kazanmalarını, gelişen teknolojiyi izleyip kullanabilmeleri

Ø Liderlik özelliklerinin yanı sıra, işbirliği ve ekip çalışmalarına yatkın bireyler olmaları

Ø Düşünsel, duygusal ve sosyal yönden sağlıklı yetişmeleri
için her türlü olanak sağlanmaktadır

Kalabak İlköğretim Okulu Balıkesir Havran İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kalabak İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kalabak İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kalabak İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Kalabak İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: KALABAK İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Kalabak Köyü Havran Balikesir

Telefon Numarası: 2664481008

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi: havrankalabak@hotmailcom

Web Adresi: BALIKESİR - HAVRAN - Kalabak İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com