Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ahmet, bilgileri, çorlu, ilköğretim, işbilen, okulu, rıza, tekirdağ

Ahmet Rıza İşbilen İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ahmet Rıza İşbilen İlköğretim Okulu Bilgileri Çorlu Tekirdağ

Çorlu Ahmet Rıza İşbilen İlköğretim Okulu Hakkında - Ahmet Rıza İşbilen İlköğretim Okulu Tanıtımı - Ahmet Rıza İşbilen İlköğretim Okulu Erişim Bilgileri - Ahmet Rıza İşbilen İlköğretim Okulu Resimleri

Ahmet Rıza İşbilen İlköğretim Okulu Tekirdağ Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur

Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ahmet Rıza İşbilen İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ahmet Rıza İşbilen İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ahmet Rıza İşbilen İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Ahmet Rıza İşbilen İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: AHMET RIZA İŞBİLEN İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: AHMET RIZA İŞBİLEN İOOYEŞİLTEPE MH IŞIK CD NO:1ÇORLU/TEKİRDAĞ

Telefon Numarası: 2826861793
Faks Numarası: 2826867302

Okulumuz;

Okulumuz adını Rıza İşbilen ile Ahmet İŞBİLEN kardeşlerden almıştır

Rıza ve Ahmet İŞBİLEN kardeşler 14 Mayıs 1982 yılında okulumuzun temelini atmışlardırİnşaat kısa sürede yapılan okulumuz26 Eylül 1983'te eğitim öğretime açılmıştır

1983 yılında öğrenci sayısı 311 öğretmen sayısı 7 olup normal öğretim yapmıştır

Okulumuz 1989-1990 öğretim yılında ikili öğretime geçilmiş ve tekrar 2007-2008 öğretim yılında normal eğitime geçilmiştir

1993-1994 öğretim yılında sobalı ısıtma sisteminden kaloriferli merkezi ısıtma sistemine geçilmiştir

Okulumuz 3044m² alana kurulmuştur

Giriş katında yönetici odaları,öğretmenler odası, 150 kişilik salon, anasınıfı, kazan dairesi ve kantin mevcuttur

2katta derslikler ve kız öğrenci tuvaleti vardır

3katta derslikler Bilgisayar Teknoloji sınıfı ve erkek öğrenci tuvaletleri bulunmaktadır

Okulumuzun Vizyonu

Ulu önder Atatürk'ün hedef gösterdiği biçimde,ülkeyi "çağdaş uygarlık" seviyesine taşıyacak bireyleri topluma kazandırmaktadır

Okulumuzun Misyonu

• Kendi ve çevresi ile barışık, vatandaşlık görevlerine bağlı;

• Kişisel ve toplumsal gelişimini alışkanlık edinmiş, sürekli gelişen, geliştiren,ufku açık;

• Bilgiyi en değerli hazine olarak bilen ve kullanan;

• Dürüst, ahlaklı,çağdaş ve başarılı bireyler yetiştirmektir

Detaylı Bilgi için Tıklayınız

webrehberibiz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com