Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
azmiabidin, çumra, dinek, erçal, ilköğretim, konya, okulu

Dinek Azmi-Abidin Erçal İlköğretim Okulu Konya Çumra

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Dinek Azmi-Abidin Erçal İlköğretim Okulu Konya Çumra

Dinek Azmi-abidin Erçal İlköğretim Okulu Hakkında - Dinek Azmi-abidin Erçal İlköğretim Okulu Tanıtım - Dinek Azmi-abidin Erçal İlköğretim Okulu Resimleri - Dinek Azmi-abidin Erçal İlköğretim Okulu İletişim

Dinek Azmi-abidin Erçal İlköğretim Okulu Konya Çumra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Dinek Azmi-abidin Erçal İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Dinek Azmi-abidin Erçal İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Dinek Azmi-abidin Erçal İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Dinek Azmi-abidin Erçal İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Dinek Azmi-abidin Erçal İlköğretim Okulu Tarihçesi:

Okulumuz yeni ve eski bina olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır 10 derslik, Fen Labaratuvarı, Kütüphane, Bilgi teknoloji Sınıfımız mevcuttur Taşıma bulunmamaktadır 80 öğrenci ile eğitim öğretime devam edilmektedir Okulumuz yeni binası Dinekli hayırsever Azmi ERÇAL ve Abidin ERÇAL'ın destekleriyle yapılmıştır

Okulumuz yeni binası ilk olarak 2006 yılında Eğitim ve öğretime açılmıştır, DİNEK AZMİ‐
ABİDİN ERÇAL İLKÖĞRETİM OKULU ve halen burada Eğitim ve Öğretime devam etmektedir
Okulumuz bünyesinde 6 derslik ,6 şube, 1 Müdür Odası, 1 Araç‐gereç odası,1 Öğretmen odası
ve Tuvaletler mevcuttur

Dinek Azmi-abidin Erçal İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: DİNEK AZMİ-ABİDİN ERÇAL İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: DİNEK KASABASI
Telefon Numarası: 3324416010
Faks Numarası:
E-mail Adresi: dinekio@gmailcom
Web Adresi: - http://dinekazmiabidinercalmebk12t r

Dinek Azmi-abidin Erçal İlköğretim Okulu Resimleri:

biz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com