Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
adana, gazi, ilköğretim, okulu, seyhan

Gazi İlköğretim Okulu Seyhan Adana

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gazi İlköğretim Okulu Seyhan Adana

Gazi İlköğretim Okulu Hakkında - Gazi İlköğretim Okulu Tanıtım - Gazi İlköğretim Okulu Resimleri - Gazi İlköğretim Okulu İletişim Bilgileri

AZİ İLKÖĞRETİM OKULU TARİHÇESİ

Gazi İlköğretim okulunun şimdiki yeri 1924 yılında Ticaret Lisesi olarak eğitim ve öğretime devam etmiş, 1976 yılında bu binaya Yabancı Diller Yüksek Okulu yerleşerek burada eğitim ve öğretimini sürdürmüştür

Gazi Ortaokulu 1983 yılında boşalan binaya yerleşerek burada eğitime başlamıştır Okulun adı ise Ferit Çobanoğlu Ortaokulu olarak konmuş ancak adı 1985 yılında Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Gazi Ortaokulu olarak değiştirilmiştir

1997 1998 Eğitim öğretim yılında Gazi İlköğretim olarak faaliyetini sürdürmekte olup 10 Temmuz 1996 tarihinde Milli Eğitimi Geliştirme Projesi çerçevesinde Müfredat Laboratuar Okulu kapsamına alınmıştır

İSMİNİ ULU ÖNDER ATATÜRK'ÜN GAZİLİK UNVANINDAN ALMIŞ

İKİLİ EĞİTİM ÖĞRETİM YAPMAKTADIR
Gazi İlköğretim Okulu Adana Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: Cemalpaşa MahVali Yolu Cad

Telefon Numarası: 3224530939

Faks Numarası: 3224591534

Faks Numarası: 0 322 459 15 34

E-mail Adresi:443681@mebk12tr

Web Adresi:http://wwwadanagazik12tr

WEB SİTEMİZE MESAJ'LA BİZE HEMEN ULAŞIN

Gazi İlköğretim OkuluYerleşim Haritasını Uydudan
Görüntüle

biz - wwwmebgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com