Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
derbent, ilköğretim, katıtaş, kemal, konya, köyü, okulu, vali, yassıören

Yassıören Köyü Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu Konya Derbent

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yassıören Köyü Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu Konya Derbent

Yassıören Köyü Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu Hakkında - Yassıören Köyü Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu Tanıtım - Yassıören Köyü Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu Resimleri - Yassıören Köyü Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu İletişim

Yassıören Köyü Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu Konya Derbent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Yassıören Köyü Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Yassıören Köyü Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Yassıören Köyü Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Yassıören Köyü Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Yassıören Köyü Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu Hakkında:

Yassıören Köyü İlkokulu 1963–1964 Eğitim-Öğretim Yılında şimdiki binanın yanındaki barakada hizmete açılmıştır
Okulda 1,2,3 sınıflar ile 4ve 5sınıflar birleştirilmiş olarak eğitim görmektedirler Öğrenci mevcudu 37’dir Okulda 2 öğretmen ve 1 usta öğretici görevlidir
Ayrıca okul bünyesinde, 2004-2005 Eğitim-Öğretim Yılında faaliyete geçen anasınıfı bulunmaktadırAnasınıfında öğretmen olarak bir usta öğretici vardırAnasınıfındaki öğrenci sayımız 16’ dır
Okul tek katlı olup; 2 sınıf ve 1 müdür odası bulunmaktadır Okul bahçesi 300’ü aşkın ağaçla donatılmış olup koruma ve bakımları yapılmaktadır Okul bahçesi içinde yine tek kat olarak inşa edilmiş lojman bulunmaktadır
Şu anda okul müdürlüğü (Md Yet Öğret) Selçuk GÜMÜŞTAŞ tarafından yürütülmektedir

Yassıören Köyü Vali Kemal Katıtaş İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Adı: YASSIÖREN KÖYÜ VALİ KEMAL KATITAŞ İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Vali Kemal Katitaş ilköğretim Okulu
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-mail Adresi: yassiorenioo@hotmailcom
Web Adresi: -

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com