Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aynı, inatla, kitap, tanitim

Hep Aynı İnatla Kitap Tanitim

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hep Aynı İnatla Kitap Tanitim

Kitap Adı : Hep Aynı İnatla

Kitabın Yazarı : Kutsiye Bozoklar

Kitap Hakkında Kısa Bilgi :
Bu akşam da gönlümüzce bitmediyse gün/Demek tümü bizim omuzlarımızda yükün/Gelin buna bir çare bulalım/Bunca olduğumuz gayri yetmiyor/Yarın daha iyi adam olalım/Yarın daha sağlam daha akıllı/Yarın daha iyi adam olalım/Yarın daha sağlam daha akıllı/Yarın daha sevdalı daha haklı/Günün bize bağlı olduğunu bilelim (MCAnday) İçimde usulca büyüyen bir tohum gibi duruyor Eylül, yaz bitiyorEylülde aşk, Eylülde acı, Eylülde yalnızlık zordur, Eylülde her şey zordur, ben Eylülü onun için severim Ben Eylüle bakıyorum, kanayan bir aşka ya da genç bir ölüme bakar gibi değil ama Güz gelmiş/Oysa gönül güze giresi değil diyen ozan gibi Yağmurun düşmesini, tohumun rengarenk çiçek açmasını bekler gibi, İçimde sımsıcak bir baharı taşıyarak Ve bir sabah tazeliğinde öfkemi büyütüp yeni sevinçler arayarak Hayallerimi, umutlarımı, sevdalarımı biriktirerek, asi ve mavi bir türkü mırıldanarak, hayatı taze bir çiçek gibi yakama iliştirmekten vazgeçmeyerek Güz gelmiş Yaşamak sessiz ve serin Geçmişi anımsatan bir kitap okudum bugün Yüreğimi dolduran bu yağmur kokusunda geleceği merak ettimHeyecanını, neşesini, çoşkusunu düşündüm geleceğin Bütün hayatları tanımak istedim birden, bütün ezgileri dinlemek, bütün kitapları okumak; saatlerce gökyüzüne, denize bakmak, ne kadar, kavga ortasına dalmak, bütün şiirleri bilmek, tutkuyla koklamak bir çiçeği, Ve sevinçli sevdalar yaratmak sevgilerden

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com