Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anne, baba, döğüşgen, eğitimi, etkin, mehmet, murat

Etkin Anne Baba Eğitimi - Mehmet Murat Döğüşgen

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Etkin Anne Baba Eğitimi - Mehmet Murat Döğüşgen kitap tanıtımı - kitap özeti

Kitabın künyesi

Etkin Anne Baba Eğitimi

Mehmet Murat Döğüşgen

Ekinoks Yayın Grubu / Eğitim/Öğretim Dizisi

Türkçe

178 s -- 2 Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 21 cm

ISBN : 9789758864577

2010

Kitap hakkında

Çocuk eğitimi, dünyanın en hassas konularından biridir Peki, çocukları eğiten anne ve babanın etkin bir eğitimi gerekli şekilde gerçekleşmekte midir?

Eğitim bir süreçtir ve insan ömrünün sonuna kadar devam eder Bu süreçte, anne ve babanın bilgisi, yaşama bakışı- ebeveyn olarak eğitimleri yaşamsal bir öneme sahipitir

Her anne ve baba, gelişime açık olmalıdır Onlar gelişime ve eğitime açık olursa, çocuklar için her şey daha aktif, kalıcı ve somut olarak gerçekleşir

Elinizdeki bu kitap, etkin bir anne ve baba eğitimi için, oldukça yararlı ve uygulaması pratik bir kaynaktır

Haydi ebeveynler, sıra sizde

(Tanıtım Bülteninden)

Kitap kapağı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com