Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kitabı, kımıldama, margaret, mazzantini, sakın

Sakın Kımıldama Kitabı - Margaret Mazzantini

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sakın Kımıldama Kitabı - Margaret Mazzantini

Sakın Kımıldama Kitap Özet - Margaret Mazzantini Kitapları - Sakın Kımıldama Kitap Tanıtım - Sakın Kımıldama Kitap Fiyatı - Sakın Kımıldama Ön Okuma

Kitap Özet

“Kitabı okurken sanki içimden bir şeyler koptu ve bu rolü ben oynamalıyım dedim

Penélope Cruz

Başarılı cerrah Timoteo’nun çalıştığı hastaneye yaralı bir kız getirilir On beş yaşındaki genç kız geçirdiği kaza sonucu beyin travması geçirmektedir Ölüm kalım savaşı veren bu kızın ismi Angela’dır Ve Angela Timoteo’nun kendi kızından başkası değildir Kız ameliyata alınırken Timoteo da, ona bir hikâye anlatmaya başlar Yıllar önce yaşadığı ve derin izler bırakan hazin bir aşkın hikâyesidir bu Angela’yı ölümün elinden almak için anlatmak zorundadır Timoteo…

Sakın Kımıldama
Margaret Mazzantini
Doğan Kitap
Fiyatı : 18,00 TL
Eylül 2011
292 sayfa
ISBN: 9786050902983

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com