Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ahmet, ayrık, kitabı, küçükkerniç

Ayrık Kitabı - Ahmet Küçükkerniç

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ayrık Kitabı - Ahmet Küçükkerniç

Ayrık Kitap Özet - Ahmet Küçükkerniç Kitapları - Ayrık Kitap Tanıtım - Ayrık Kitap Fiyatı - Ayrık Ön Okuma

Kitap Özet

Tarihin bir yerinde
İhanete uğramış bir kral!
İhanetle son bulan bir dostluk!

"Mezarı kazıp, lahitin kapağını araladıklarında önlerinde duran zenginliğe hala inanamıyorlardı Oysa açılan mezar, kaldırdıkları kapak bir hayalin başlangıcından çok, yaklaşan lanetin habercisiydi"

İçinde büyüyen acıyla yaşayan bir polis!
Sinsice yürüyen bir plan!
Ve öngörülmeyen bir son!

"Polisiye meraklıları için yeni bir kalem Güçlü anlatımıyla okuyucularına hikayeyi adeta yaşatıyor Sevgili dostum Ahmet Küçükkerniç final kurgusuyla sizleri çok şaşırtacak bir eser ortaya çıkarmış
Sinan Yağmur

Ayrık
Ahmet Küçükkerniç
BAHAR KİTAPLARI
Liste Fiyatı: 9,50 TL
Yayın Yılı: 2011
304 sayfa
Kitap Kağıdı
13,5x21,5 cm
Karton Kapak
ISBN:9944636490
Dili: TÜRKÇE

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com