Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gürsel, kitabı, korat, körü, rüya

Rüya Körü Kitabı - Gürsel Korat

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Rüya Körü Kitabı - Gürsel Korat

Gürsel Korat Rüya Körü kitap tanıtımı - kitap özeti

Kitabın Künyesi

Rüya Körü
Gürsel Korat

İletişim Yayınları
Edebiyat
Fiyatı : 19,50 TL
Kasım 2010,
269 sayfa,
ISBN: 9789750508202

Kitap Hakkında

İki adam Biri hassas ve kırılgan âşık, azap yeleğiyle dolaşan Stefanos Diğeri kahkahası, tutkusu, cazibesi ve kudretiyle Andronikos Biri, rüyalarında gelecekte yaşanacakları görüyor Diğeri geçmişte olup bitenleri biliyor Birbirlerine yaklaştıkça güçlenen, gördükleri koyulaşan iki adamın romanı Rüya KörüBizans'ın ve Selçuklu'nun, Anadolu'nun tarihine dokunan bir atmosfer Hayatın en anlamsız yüzünü teşhir eden siyasi itişmeler, babalar ve oğullar, güçlü kadınlar, kurtlar ve kuzular, velveleler, onulmaz ıstıraplar, garez ve sadakat gösterileri Gürsel Korat, geçmişe, geleceğe ve şimdiye dair tuhaf ve iç acıtan yeni bir romanla karşımızda"Geleceği hatırlıyorum" sözünü söylediğinde gülümsüyordu Fakat düşündükçe yüzündeki gülümseme kayboldu: Gelecekte olacağını bildiği bu olayın rüyasını yıllar önce görmüştü ve bu hesapla dünü henüz yaşamamıştı "Ben yokum" dedi, "ben bir hayal olmalıyım"

Kitap Kapağı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com