Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
elsanın, güngör, gözleri, kitabı, melek

Elsa'nın Gözleri Kitabı - Melek Güngör

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Elsa'nın Gözleri Kitabı - Melek Güngör

Elsa'nın Gözleri Kitap Özet - Melek Güngör Kitapları - Melek Güngör Kitap Tanıtım - Kitap Fiyatı - Elsa'nın Gözleri Ön Okuma

Kitap Özet

“Kafeteryanın kanaryası, sanki onların arasındaki elektriği anlamış gibi en güzel ötüşüyle kulaklarını dolduruyordu ve kızın bakışları o kadar tatlıydı ki Tolga'nın aklına o an Aragon'un ‘Öyle derin ki gözlerin, içmeye eğildim de' diye başlayan ‘Elsa'nın Gözleri' adlı şiiri geldi Tolga kızın bu ani davranışı karşısında biraz sersemlemişti Kızın güzel gözlerini bir süre seyretti ve sonunda dayanamadı, o da şaşırtıcı bir şekilde eğilip onu öptü
Dünya o an ikisinin de ayaklarının altından kayıp gitmiş gibiydi İki rakip, hatta iki düşmanın amansız savaşı şimdi yerini aşka bırakmıştı” Hayat, her birinin önüne olmadık sürprizler çıkardı Ve onlar, aldıkları kararların sonuçlarına bir ömür boyu katlanmak zorunda kaldılar Elsa'nın Gözleri, aslında çoğumuzun lise sıralarında bir şekilde kıyısından köşesinden dokunduğu hikâyelerin bir toplamı Bizler Elsa'nın Gözleri'nde gençlik hayallerimize dalarken belki de geriye dönük pek çok olayın kendi içimizde bir hesaplaşmasını yapıyor olacağız

Kitap Ön Yüzü

Kitap Künyesi

Elsa'nın Gözleri - Melek Güngör
· Altın Kitaplar
· Basım Tarihi : 02 - 2011
· ISBN : 9789752112278
· Sayfa Sayısı : 400
· Etiket Fiyatı : 1800 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com