Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aygün, bilkay, güler, kaybolan, kitabı, yıllar

Kaybolan Yıllar Kitabı - Güler Bilkay Aygün

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kaybolan Yıllar Kitabı - Güler Bilkay Aygün

Kaybolan Yıllar Kitap Özet - Güler Bilkay Aygün Kitapları - Kaybolan Yıllar Kitap Tanıtım - Kaybolan Yıllar Kitap Fiyatı - Kaybolan Yıllar Ön Okuma

Kitap Özet

Güler Bilkay Aygün ilk iki kitabı Bana Yalan Söylediler ve Ben Sende Tutuklu Kaldım'dan sonra bu kez karmaşık, tutkulu ve hüzünlü bir aşk üçgeni yaratıyor Kaybolan Yıllar'ı okurken bir yandan eski Yeşilçam filmlerinin o nostaljik aşklarına tanıklık ediyor, bir yandan da insanın en soylu ve en alçak duyguları arasında sarhoş edici bir yolculuğa çıkıyorsunuz

Kızın tavrını görünce konuştuğuna bin pişman oldu Ama yapacak bir şey yoktu Bir kere ok yaydan çıkmıştı Geri adım atamazdı Ümitsizce konuşmaya devam etti;

Evet, seni seviyorum ve kabul edersen seninle evlenmek istiyorum

Yani sen şimdi bana evlenme mi teklif ediyorsun?

Evet

Bu ne cüret, bu ne haddini bilmezlik Sen kendini ne sanıyorsun?

Ben ne olduğumu biliyorum

Hayır bilmiyorsun Sen kim olduğunu bilsen buna cesaret edemezdin

Neden sevmek suç mu?

Sen kimsin ki beni seviyorsun

Kaybolan Yıllar
Güler Bilkay Aygün
Cinius Yayınları
Fiyatı : 12,00 TL
Kasım 2011
173 sayfa
ISBN: 9786051273501

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com