Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gülnihal, kemal, namık

Gülnihal - Namık Kemal

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gülnihal - Namık Kemal

Gülnihal - Namık Kemal - Kitap Özet

Kitap Özet

Sevdiğin beyin başı için sus! Bey'i bulodar gururuna dokunacağını bile medim Nişanı ben sana kabul ettirdim onun da senin de telef olmanıza ben sebep olacağım Düşündükçe vücudumun her zerresi bir kıvılcım kesiliyor Biraz bana fırsat ver, biraz aklım başıma gelsin Ben vallahi Bey'ini o köpeğe yedirmem Şimdi giderim vururum Zehirlerim Konağı yakarım Ne yaparsam yaparım Yarın inşallah sizi kurtarırım Gel! Rıdvan kapıyı çalıyor Çabuk ol, bizi burada görürlerse Bey'i beş dakika ya-şatazlar (Yüzüğü yerden alarak) Aman yüzüğü al Az kaldı bir iz bırakacaktık ki

Kitap Kapak

50 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com