Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
atabey, çiğdem, gelişmişleri, hayat, kitabı, sever

Hayat Gelişmişleri Sever Kitabı - Çiğdem Atabey

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Hayat Gelişmişleri Sever Kitabı - Çiğdem Atabey

Hayat Gelişmişleri Sever Özet - Kitapları - Çiğdem Atabey Kitap Tanıtım - Çiğdem Atabey Kitap Fiyatı - Hayat Gelişmişleri Sever Ön Okuma

Kitap Özet

Siz de benim gibi arka kapağında “Hayatınız değişecek” yazan pek çok kitap okudunuz veya “Hayatınızda olan değişikliklere inanamayacaksınız” diye lanse edilen pek çok eğitim aldınız; ama hiçbir şey değişmedi değil mi? Üzülmeyin, yalnız değilsiniz

Hayatlarımızda yolunda gitmeyen şeyler olduğunda, sıkıntılı dönemler yaşadığımızda ya da “iyi güzel de, şöyle şöyle de olsa” deyip bir şeyler geliştirmek, değiştirmek ve çıtayı yükseltmek istediğimizde hep bir şeylere tutunmak istiyoruz “şöyle sihirli bir değnek olsa da hooop diye düzelse olup biten” diyoruz Kitaplar okuyor ve eğitimlere gidiyoruz

Peki sonra ne mi oluyor?

Gelin anlatayım

Kitap Ön Yüzü

Kitap Künyesi

Hayat Gelişmişleri Sever - Çiğdem Atabey
· Şira Yayınları
· Basım Tarihi : 02 - 2011
· ISBN : 9786054182237
· Sayfa Sayısı : 208
· Etiket Fiyatı : 1500 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com