Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
alper, anevrizma, turhal

Anevrizma - Alper Turhal

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Anevrizma - Alper Turhal

Anevrizma - Alper Turhal kitap tanıtımı - kitap özeti

Kitabın künyesi

Anevrizma

Kim Olduğunuzdan Ne Kadar Eminsiniz?

Alper Turhal

Cinius Yayınları

» Araştırma

Fiyatı : 14,00 TL

Nisan 2010, 192 sayfa

Kitap hakkında

Bir hayaletin peşinde olduğumu sandığım günler geride kaldı Dünyanın sana sırt döndüğü yerde, senin için savaşmaktan gurur duydum Biliyorum kaybettiklerimiz geri gelmeyecek ama senin kaybettiklerinin yanında sessiz kalmak en doğrusu

Oysa bunca zorluğa rağmen istediğin sana layık görülmediği kadar masumdu İçin rahat olsun Adrian, emin olabilirsin ki mücadeleni bilselerdi seninle gurur duyarlardı Artık manşet değişti, tüm kalbimle haykırabilirim ki başardın Uğruna seni göremeyecek olsak da başardın ve tüm dünyaya bir kez daha kanıtladın ki, suçu ispatlanıncaya dek herkes masumdur Başta ben olmak üzere senden şüphe duyduğumuz her an için, herkes adına özür diliyorum

Odandayım Adrian Tüm masumiyetinle yazdığın notları okuyor ve şimdiye dek neden sakladığını daha iyi anlıyorum Herkesin gözünün önünde duran ama başarıyla sakladığın notların Artık şundan iyice eminim, senin yerinde kim olsa aynı şeyi yapardı

Şimdi ise tek bir şey diliyorum Adrian, lütfen çık ve bununda bir anevrizma olduğunu söyle bizlere

Harmony Nolenne Glad

Kitap kapağı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com