Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık > Genel Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çemişgezek, entegre, hastanesi, ilçe, tunceli

Tunceli Çemişgezek İlçe Entegre Hastanesi

Eski 08-18-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Tunceli Çemişgezek İlçe Entegre Hastanesi

Çemişgezek İlçe Entegre Hastanesi, ilçe merkezinin güneyinde yer alan ve 9494 metrekare arsa üzerinde bulunan, 3382 metrekare kapalı alan ve 1156 metrekare oturma alanı bulunan binadan oluşmaktadır
Hastanemiz 2008 yılı içerisinde yapılmış olup, 2009 Ekim ayı içerisinde 25 yatak kapasite ile hizmete girmiştirHasta odaları tek kişilik ve çift kişilik olup her odada wc, banyo, televizyon, mini buzdolabı bulunmaktadır

Hastanemiz bünyesinde; ayaktan teşhis ve tedavi hizmeti, poliklinik hizmeti, yatarak tedavi hizmeti, 112 Acil yardım hizmeti, 1 basamak toplum sağlığı hizmetleri verilmektedir

Toplum sağlığı hizmetleri kapsamında ilçedeki tüm okullarda ve halk eğitim merkezinde aylık eğitim çalışmaları düzenlenmektedirAmacımız toplumun sağlıkta bilgi ve bilinç düzeyinin arttırılmasıdır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com