Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Program Anlatımları [Resim & Video]

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dosyaları, kurtarma, silinen

Silinen Dosyaları %100 Kurtarma

Eski 08-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Tanıtım
EasyRecovery uzun zamandır hizmet veren bir veri kurtarma programıdır Bu programın amacı; Geri Dönüşüm Kutusu'ndan silinmiş dosyaları bulup onları kurtarmaktır

Örneğin, size lazım olmayacağını düşündüğünüz bir dosyayı Geri Dönüşüm Kutusu'na gönderdiniz Ama sonradan bu dosyaya acilen ihtiyacınız oldu İşte böyle durumlarda EasyRecovery devreye giriyor ve dosyalarınızı kurtarıyor

Program, dosyaları kurtarmak için ilk olarak sürücülerde tarama yapıyor ve bulduğu dosyaları farklı farklı bölümlere ayırıyor Bu bölümlerin herhangi birinde de sildiğiniz dosya ve dosyaları bulabiliyorsunuz

Evet, Arkadaşlar yanlışlıkla 250 Gb HDD mi aynı eski haliyle kurtaran programı sizinle paylaşmak istedim HDD mi formatladığımda çok yıkılmıştım ama şu programı deneyim dedim Ve ½ taratmayla beni kurtardı ve şu an çok mutluyum İnşallah faydalı olur dosyalarım silindi diye hiç üzülmeyi artık Diğer piyasada bulunan programlar hikâye fasa fiso en iyi en sağlam program bunu ben gördüm ve yaşadım Saygılarımla

BURDAN

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-17-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

başlık yanlış arkadaşım silinen dosyaları %100 geri getirebilen bir program henüz icat edilmedi Küçük boyutlu birçok dosyayı geri getirebilirsin veya büyük boyutlu dosyaların bir bölümünü küçük hasarlar ile geri getirebilirsin ama kesinlikle eski kalitesinde olmaz hiçbiri Tabi dosya silindikten sonra diskin aynı bölümüne birşeyler yazılmış ise tümden unutmak gerek kurtardığın dosya gereksiz yer kaplar

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-17-2012   #3
Prof. Dr. Sinsi

arkadaşım programı ındırdım fakat ingilizce olduğu için kullanamıyorumresımlı anlatım koymuşsun tşkler ama ilk aşamalarıda resımlı anlatırsan çok makbule geçerzaten turkçe olmadığı için yanlışlıklan limewire'nın eskı ındırdıklerımı temızlıyeyım derken butun müziklerimi sildimşimdı buda ıngılızce ve yanlışlık yapıpda başka şeyler sılmek ıstemıyorummadem bi güzellik yapıcan tam yapda sana yatıp kalkıp dua edelımşimdıden tşkler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com