Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Kitap Özetleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çift, kitabın, marlo, morgan, or bir, yürek, özeti

Bir Cift Yürek Marlo Morgan /Bir Cift Yürek Kitabın Özeti

Eski 08-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bir Cift Yürek Marlo Morgan /Bir Cift Yürek Kitabın Özeti

BASIM TARİHİ:1999
Amerikalı bir kadının Avusturalya'da yaşadığı ruhsal yolculuğun öyküsüdürAborijinler eşliğinde kabilenin kendilerini adlandırdıkları şekliyle'gerçek insanlar'la birlikte 4 ay süren ve çölü boydan boya katlettikleri uzun bir yürüyüşe çıkarBu süre boyunca çölün çorak cografyasındaki bitkiler ve hayvanlarla uyum içinde yaşamayı öğrenirOlağandışı insanlardan oluşan bu toplulukla birlikte yaptığı yolculukta morgan bu insanların 50000 yıllık kültürlerinin felsefesi ve bilgileriyle tanışır
Macerasının ilk gününden itibaren bu çetin yolculuğun zorluklarıyla mücadele etmek zorunda kalırDayanıklılığın hergün sınandığı bu zorlu yolculukta karşılaştığı her zorlukla birlikte bir değişime uğrarAborijinler onu büyük bir alçakgönüllülükle kendilerinden biri olarak kabul eder ve onun şefkat dolu öğretmenleri olurlarÖgretmenlerinden her insanın ruhsal başarısını takdir etmeyi ve kutlamayı öğrenirAynı zamanda güçlü doğa yöntemlerine tanık olup onların canlılar ile ilgili farkındalıklarına şahit olurAborijinlere göre her ruhun diğer ruhlardan farklı bir yeteneği vardır ve bu yeteneklerini kendilerinin ve doğanın yararı için kullanırlarAborijinlerin yani'gerçek insanlar'ın tüm doğaya aktarmak istedikleri bir mesaj vardır'Eğer tüm varlıkların aynı evrensel birliğin bir parçası olduğunu anlarsak dünyamızı yokoluştan kurtarmak için halen geç kalmış sayılmayız!!'
Yazar önceleri bu yolculuktan hiç haz almasada cok sonraları farkedecektir bu yolculuğun hayatına ne denli büyük bir anlam kattığını

Kitabın Adı : Yüreğim Seni Çok Sevdi

Kitabın Yazarı : Canan Tan

Basım Yeri Ve Yılı : Altın Kitaplar Yayınevi; Şubat 2007,

Kitabın Konusu

Bugüne kadar 30000 adet satan PİRAYE tadında bir roman
“Biliyorum, imkânsız aşk bu! Ama hükmedemiyorum kendime” demişti Murat “Çünkü, YÜREĞİM SENİ ÇOK SEVDİ!
Ardından da dizelere dökmüştü sevdasını

“Yüreğim seni çok sevdi
o yürek talan
o yürek yangın yeri
o yürek seni istiyor
bir tek seni

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com