Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Radyo, Sinema ve Tiyatro

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlatamadım, filmi

Anlatamadım Mı? Filmi

Eski 08-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Anlatamadım Mı? Filmi

[/b] Komedi

Süre: 95 dakika

Yönetmen: Harold Ramis

Senaryo: Peter Steinfeld, Harold Ramis, Peter Tolan

Müzik: David Holmes

Görüntü Yönetmeni: Ellen Kuras

Oyuncular: Robert de Niro, Billy Crystal, Lisa Kudrow, Joe Viterelli, John Finn, Kyle Sabihy, Callie Thorne, James Biberi, Pat Cooper, Frank Gio

Yapım: 2002 ABD

Dağıtım: UIP

Filmin Orijinal Sitesi
Filmin Fragmanı

Hapis cezası dolmak üzere olan mafya babası Paul Vitti, son dönemdeki davranışlarıyla FBI ajanlarını ve eski psikoterapisti Ben Sobeli şaşkına döndürmektedir Tuhaf davranışlarının bir bunalımdan mı, yoksa hapisten erken çıkmak için oynanan kurnazca bir oyundan mı kaynaklandığını anlaşılamamaktadır Sobelin Vittinin geçirdiği endişe krizinin sebebini bulma çalışması sonuç vermez Vittinin normale dönmesini sağlamak vakit alacaktır Oysa Sobel, buna vakit harcamaya niyetli değildir O, kendi sorunlarıyla meşguldür?Üstelik Vittinin tekrar hayatlarına girmesinin eşi Laurayı çileden çıkaracağından emindir Ama olan olur ve Vitti Sobelin himayesine verilir, üstelik evine de misafir olur Artık Sobelin tek seçeneği, Vityinin bir an önce normale dönmesini sağlamaktır Vitti tedavi konusunda istekli görünmekte, Sobel de ona inanmaktadır Ama sürekli Vida Lou gibi adamların ortaya çıkması, Sobeli kuşkuya düşürmektedirler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com