Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Nesil Bilinçlendirme Kampı - Gizli Tehlikeler & Tehditler > Güncel Haber Merkezi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
ayıbı, kola, turkanın

Kola Turkanın Ayıbı

Eski 05-03-2008   #1
hayko26

Kola Turkanın Ayıbı

Alkolsüz içecekler arasında aslında su ve çaydan başka bir ürün içmem,bir gün arkadaşım al şu 4 Cola Turka kapağını bir kendine birde bana Samsunspor bardağı al dedi iyi dedimKapakları aldım gittim Bafra'da Cola Turka bayisine benim 4 adet kapağım var,bardak almak istiyorum dedim tamam dedi bayan hangi takımlısınız Samsunspor dedim,kız gülümsedi tamamda dedi gerçekten tuttuğunuz takım hangisi dedi,sen dedim iyimisin Samsunsporluyum dedim ya,hayır dedi 4 büyüklerden kimi tutuyorsunuz tutmuyorum sadece Samsunspor'luyum diyince o zaman hangi takımın bardağından verelim dediBen ilk başka boynumda atkıyı gören bayanı benimle futbol muhabbeti yapıyor sansamda olayın aslını seziyor gibiydim ben dedim Samsunspor bardağı istiyorum,Samsunspor bardağı yok dediİyi ama kampanyanız varmış 2 kapağa tuttuğun takımın bardağı veriliyormuş diyince baktı ki benimle uğraşamayacak başka bir yetkili geldi

Onada derdimi anlatmaya çalıştım,sadece Samsunspor'u tuttuğumu ve haklı olarakta Samsunspor bardağı istediğimi söyledimAdamcağız kibar bir şekilde ''Beyefendi Samsunspor bardağımız yok,daha doğrusu sadece fabrikamız 4 takımın bardağını üretti'' diyince bende burası Samsun değil mi dedimBaktım bu iş böyle olmayacak oradan ayrıldım kapaklarıda en yakındaki çöp tenekesine attım

Geldim internetin başına,şöyle bir bakalım dedim hakikatten Samsunspor bardağı yokmu diye,bayideki yetkili kişiler doğru söylüyormuş 4 takım haricinde başka bir bardak icat etmemişler bu duruma hayret ettim çünkü Cola Turka'nın ana sayfasında aynen ''2 yeşil kapak getine takımının bardağı'' hediye diyeBurada bir çelişki veardı benim tuttuğum takım Samsunspor'du ama Samsunspor'un bardağı yoktu

Cola Turkanın sitesinde ilerledim,altta bir banner gözüme çarptı tıkladım sonrasında girdiğim sitede kocaman bir yazı çıktı: ''4 Büyükleri destekliyoruz,gururluyuz'' diye 4 takımın amlemleride vardı altınada ayıp olmasın diye o kadar büyük olmayan ama büyük ihtimal tepki gelmemesi için yazılan''Diğer Anadolu kulüplerini de desteklemekten mutluluk duyuyoruz'' yazısı gözüme çarptı

alıntıdırsamsunlu arkaşımızdan allah razı olsun

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com