Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gel, hadi

Hadi Bana Gel...

Eski 04-26-2008   #1
gülgüzeli

Hadi Bana Gel...

hadi bana gelinandır bana umutlu günlerin oldugunakoynunda uyumayı özledim

hadi bana gelsar yaralarımınefesim kesiliyoröp benibukez öpücüklerin kessin nefesimikaranlıgım degil

hadi bana gelgötür uzaklaraneresi oldugunun önemi yoktut elimi gidelim yeter

hadi bana gelyoruldumrol yapamıyorummutluYMUŞUM gibi davranamıyorumgüçlüyüm de diyemiyorum

çabalamaktan yoruldumbirazda ben keyfini sürim istiyorum bu yaz akşamlarının

hadi bana gelmumlarımızı yakalımtütsülerimizi yakalımen güzel kokularımızı sürelimdoyasıya sevişmenin tadına varalım

hadi bana gelen güzel şarkıları gözlerime bakarak söyleçok ihtiyacım varkonuş benlesakın susmasesine nefesine muhtacım

hadi bana gelsil gözyaşlarımıömrümsün degözlerimsin debitecek kabus de

hadi bana gelsarhoş olmanın tadını çıkaralımbaşımız dönene kadar içelimbukezde biz döndürelim dünyayıo bizi degil biz onu döndürelim

hadi gel banavazgeçmek üzereyimiyi hatıralarımı anımsamak güçleşiyorhafızam da en az kalbim kadar yorgun

hadi gel banaışıkları bir bir söndürelimyıldızlarımız çıksın

onlar çıksın ki bana da nefes almak için bi neden çıksın

HADİ AMAARTIK GEL BANA

alıntı

Cevap : Hadi Bana Gel...

Eski 12-19-2008   #2
-__kaLpSiz__-

Cevap : Hadi Bana Gel...

emeqine saqLık

~~ GİTTİN! 0ysa qeLdiqin qün qiDeCeqini biLiy0rDumHaZırdım qiDişineKaCak zaManLar yaSıy0rdukZaMan biteCek ve sen qiDeCektinBenSe qiDişinin erteSi qünü hayaTıma kaLdıqım yerDen başLayaCakTımBAŞLAYAMADIM! ~~

{ __0zLém__ }
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com