Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
onubari, unutamıyorum, yakın

Unutamıyorum Onu..Bari Yakın Beni..

Eski 04-26-2008   #1
hayalet

Unutamıyorum Onu..Bari Yakın Beni..

Bu odada onun hayali vardır Şu köşede ki koltukta sarılmalarımız, duvarlarda bana fısıldadığı aşk sözcükleri hala asılıdır Kitaplıkta bizi anlatan kitaplar dizilidir baştan sona Bir tanesinde hüzünlerimizin mısraları vardır bir tanesinde sevinçlerimizin Çiçekleri hiçbir zaman kurumamıştır onunŞurada ki masada hep şiirlerini yazardı ve şu kırık kalemle o boş kağıt onundur…Son noktayı koymuştur ve gitmiştir elinde bir tek bavulu ile…Odanın tamamı buram buram o kokar ve hiçbir zaman nefesini tutmak istemez insan…duvardaki fotoğraf kime aittir sormayın sakın bana ve aldırmayın gözyaşlarıma… koridor da hayaleti dolaşır geceler boyu…Sıradan bir hayat değildi bizim yaşadığımız, ellerimi tuttuğunda gözlerime baktığında beni götürürdü başka diyarlara çok uzaklara…Mutfakta hala güzel yemek kokuları gelir onun hazırladığı…Banyo da diş fırçası hala aynı yerindedir…ve saçlarına dokunan tarak bile ağlatmaya yeter beni…

Bu şehirde ayak izlerimiz vardır hala…Her sokağında gülüşleri gelir kulaklarımaSarılmalarımız bir fotoğraftır dört bir yanda…Şehrin girişinde cennet yazar herkesin görebildiği bir tepede… Şu caddenin duvarlarında hala ismi kazılıdır ellerimden çıkan…Şu deniz kıyısı şu martılar hep bizi özlerler ve hep adımızı söylerler ‘Nerdesiniz?’ diye…bu şehirde bir aşkın külleri uyur,yanmış olan bedenimde hala et kokusu varken bu şehir de hala ayak izlerimiz durur…ne zaman yürüsem ne zaman baksam gözlerimin yaşları ona büyük gelir ve her geçen saniye gözyaşlarım daha fazla boşalır…

Şimdi söyler misin bana nasıl unutsun bu adam seni… Nefes aldığı her an ve adım attığı her yer de bin bir anın varhepsi bir şeyler söyler, hepsi seni bana sorar…alın götürün beni bu şehirden ne olur…Yakın bütün şehri cadde cadde sokak sokakbu kitap bu defter bu kalem ona aittir…Yakın hepsini! Titrek ellerimde sakladığım bu saç teli, ne olur kopartın onu elimden…şu köşeyi döndüğüm an eminim karşıma çıkacaktır gözleri…ya kör edin beni yada ne olur çekin onu gözlerimden… Biliyorum olmuyor unutmak zor geliyor böyle sevince…Bırakın hiç bir şey yapmayın bırakın anılara da dokunmayın…yatırın beni yatağıma sadece…ve verin zehri incecik kollarıma…aldırmayın sakın gözyaşlarıma…son birkaç saniyemde kapatın gözlerimi görmeyeyim hayalini…ölü bedenimi de yakın ne olursunuz…belki bir gün geri döner işte o zaman üzülmesin görüp onsuz ölmüş bedenimi…

alıntı

Cevap : Unutamıyorum Onu..Bari Yakın Beni..

Eski 12-19-2008   #2
-__kaLpSiz__-

Cevap : Unutamıyorum Onu..Bari Yakın Beni..

tşkkrLer

~~ GİTTİN! 0ysa qeLdiqin qün qiDeCeqini biLiy0rDumHaZırdım qiDişineKaCak zaManLar yaSıy0rdukZaMan biteCek ve sen qiDeCektinBenSe qiDişinin erteSi qünü hayaTıma kaLdıqım yerDen başLayaCakTımBAŞLAYAMADIM! ~~

{ __0zLém__ }
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com