Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arayacaksın, gecelerde, sisli

Sisli Gecelerde Arayacaksın Beni

Eski 04-26-2008   #1
hayalet

Sisli Gecelerde Arayacaksın Beni

Sisli geceler de arayacaksın beni
karanlık çökünce bir parıltı göreceksin o benim işte Bir zamanlar senin için gökyüzünde gökkuşağı olan ben, beni nasıl yorgun düşürdüğünü anlayacaksın

Meleğindim ben senin şimdi karanlıklar da üzerimde ki sevginle yaşıyorum bu bana cesaret veriyor O zaman gökyüzüne uçuyorum; seni oradan izliyorum, neler yaptığını görüyorum, ama ben sana dokunmak ve seninle olmak istiyorum

Bu lanet cok kötü birsey görüyorum ama dokunamiyorum sana, bazen karabasanlarla savasiyorum daha rahat uyuyabilesin diye; ama bunlar yetmiyor bana

Son nefesini yada son kez beni sevdiğini duymak istiyorum Anla ki o zaman huzuru bulacağım, yalniz zaman değil bütün asır sensiz olacak bunun farkındayım

Her nefes alışında içine çekeceksin beni, rüzgâr vurduğunda ise küllerim havada uçuşacak; sen farkında olmayacaksin ama seni izliyor olacağım

Birden rüzgâr kesildiğinde baka kalacağım ardından

son kez bana el sallarmısın çok acı çekiyorum

melekler bile acı çekermiş bunu öğrettin bana

gözlerini kapattığın da yanında ben olacağım beni hayal et,beni düşün ellerini tutuyorum hisset beni Hisset ki rüyalarinda ben olayım

Son bi kez kulağına fısıldıyorum hisset beni ebediyete göçtüm sebebi sensin Sen ki uçsuz bucaksiz bir dunya; ben ki üzerimde ki olumsuz sevgini yasayan bir melek

Kanadım kırıldı uçamıyorum artık Huzuru bulmak istiyorum ama dur son bir kez bakayim sana, sanirim sürem doldu, sanirim sen hicbir zaman benim degildin

Bir kez olsun son bir kez butun ömrüm için, seni seviyorum de
Söyle ki huzuru bulayımmm

Cevap : Sisli Gecelerde Arayacaksın Beni

Eski 04-26-2008   #2
djdem

çok güzelmiş buyaaaa teşekkürler

nO sEvGiLi No dıRdıR
onLine şamaTa onLine gıRgıR

ORTAMIN BİTTİĞİ YERDE BİZ BAŞLARIZ TARZIMIZ İÇİN ÖLÜR ŞEKLİMİZ İÇİN YAŞARIZ!!!…
Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 12-19-2008   #3
-__kaLpSiz__-

süPer

~~ GİTTİN! 0ysa qeLdiqin qün qiDeCeqini biLiy0rDumHaZırdım qiDişineKaCak zaManLar yaSıy0rdukZaMan biteCek ve sen qiDeCektinBenSe qiDişinin erteSi qünü hayaTıma kaLdıqım yerDen başLayaCakTımBAŞLAYAMADIM! ~~

{ __0zLém__ }
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com