Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
hastalandı, kızım

Kızım Hastalandı

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kızım Hastalandı

kızım isal oldu dün akşam bugün de hafif ateşi çıktı fitil attım düştü şükür iştahsız hiç bişi yemiyo dünden beri

bi kaç günüdr kabızlığı vardı normalde günde 3kez tata yapar birerkez zorlanarak çıkarıyodu arkasından isal gelcek dedim geldi ama öle böle değil akülü araba gibi ses çıkarıyo yaparken yawrum!!:(

bugün biraz daha iyi azaldı ama bişi yiyemiyo hala yarın dra götürcem ne patates ne pirinç lapası yedi uyuyo şimdi kalkınca muz denicem artık başka bişi kalmadı aklıma gelen annem karanfili döv biraz su ile ver dedi uyanında onu da denicem o yüzden gelemedim bugün çok mızmız malum hastalık hali 5dakka ağlıyo 2dakka gülüyo:(

yawrum süzüldü iki günde:(

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com