Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
gelmişti, zamansız, ölüm

Ölüm Yine Zamansız Gelmişti

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ölüm Yine Zamansız Gelmişti

yine kaprisliydi gözlerin ben yine sana kızıyordum yapacak başka birşeyim yokmuş gibiinsan anlayamıyor bir an yanında olan şeyin diğer gün kaybolacağını bilemiyor işteölümlerin zamansız gelişini insanı sevdiklerinden nasıl kopardığını unutuyor ya da hatırlamak istemiyor

kapris değilmiş meğer gözlerinden bana bakan duygular benim mutluluğummuş tek isteğin bilemedim be annem inan o an aklıma hiç gemedi böyle şeylersen yanımda olacaksın benim yanlışlarımı hep doğrulayacaksın sandım işte ama; bilmiyordum ki ölümlerin zamansız ve mekansız olduğunu

evimiz sanki şimdi ev değil biliyor musun?içinde sen yoksun her gün bizi bekleyen saran sarmalayannefis yemek kokuları da gelmiyor artık ben daha yemek yapamıyorum zamnında çok öğretmek istemiştin de ben istemem öğrenipte ne yapacağım demiştim ama öğrenmek gerekiyormuş herşeyi bunu sen gidince anladım

daha benim üniversiteden mezun olacağımı görecektin kızınla gurur duyacaktın alkışlayacaktın ama olmadı dimi zamansız, ani ayrılıktı bizimkisiama yine bir yerlerden göreceksin duyacaksın ve hep benim yanımda olacaksın biliyorum annem sen beni hiç yalnız bırakmadın ki zaten

şükürler olsun ki benim annem hayatta onu kırdığım üzdüğüm zamanlar oluyor olmuyor değilama onu çok seviyorum inşallah hep benim yanımda olur sıcaklığı hiç gitmez yanımdan allahım almaz onu bendenhayattayken kıymetini bilmek lazım bazı şeylerin

Meryem Sivribacak

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com