Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bin, bulunamadığı, için, organ, türk, yıl, ölüyor

Organ Bulunamadığı İçin Her Yıl 10 Bin Türk Ölüyor

Eski 08-12-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

ABD’nin Wisconsin Hastanesi’ndeki başarı operasyonlarıyla alanında uluslararası bir üne kavuştuktan sonra İstanbul Memorial Hastanesi ile anlaşarak Türkiye’ye kesin dönüş yapan Prof Kalayoğlu, dün Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bir konferans verdi Türkiye’de dünyanın en iyi transplantasyon uzmanlarının görev yaptığını vurgulayan Kalayoğlu, şöyle devam etti: "TBMM Sağlık Komisyonu’nun daveti ile Trabzon’a gittim Son günlerde bir cinayetle gündeme gelen bu ilimizde bugüne kadar bir tek organ bağışı yapılmamış Bunu düşünebiliyor musunuz? Sonra Edirne’ye davet ettiler Orada da aynı Organsızlıktan yılda 10 bin insanımız ölüyor Bu kadar insanımız niye ölsün? Affedersiniz ama, bu aptallık"

Alıntı Yaparak Cevapla

Eski 08-12-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

bana göre organ bağışlamak çok kötü ve günahtır ve saçmadır neden diye soracak olursanız ALLAH öbür dünyada soracak hani senin organların? o zaman ne cevap verecek ben sevap işledim hayat kurtardım ALLAH demiyecekmi ben ikinizede eşit organ verdim zaten öldürmek istemesem o organları işler hale getirirdim diye bana göre çok saçma organ bağışı yani başıma gelmedi ondan olabilir ama ALLAH kimsenin başına vermesin düşmanımın bile

bilgiler için teşekkürler

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com