Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, ilköğretim, kütahya, merkez, okulu, yenidoğan

Yenidoğan İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Kütahya

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yenidoğan İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Kütahya

Yenidoğan İlköğretim Okulu Hakkında - Yenidoğan İlköğretim Okulu Tanıtım - Yenidoğan İlköğretim Okulu Resimleri - Yenidoğan İlköğretim Okulu İletişim

Yenidoğan İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okulumuz iki binadan oluşmaktadır IBina 1977 yılının Mart ayında 4,5 Milyon Lira ihale ile temeli sayın valimiz Nazmi ÇENGELCİ ve Milli Eğitim Müdürümüz İzzet GÜDÜCÜ tarafından atılmıştır

Hızlı bir çalışma sonunda 12121978 yılında Sayın Valimiz Rafet ÜÇELLİ ve Milli Eğitim Müdürümüz Sezai CÜCE tarafından eğitim ve öğretime açılmıştır Okul binası 650m2 lik bir sahaya oturmuş olup oyun bahçesi ile birlikte 4000m2’dir Okul içinde 8 derslik,1 laboratuar, 1 işlik, 1 araç odası, 1 öğretmenler odası ve 2 idari oda ile 1 çok amaçlı salon bulunmaktadır

Okulumuz 310 öğrenci ve 11 öğretmenle eğitim ve öğretime başlamıştır Okulun kadrosunda Okul Müdürü Hüseyin KILIÇ, öğretmenler ise Erol ARIK, Feyzullah ÇANAK, Harun ÇATALSARIK, Yusuf AYDINYURT, Aysel YÜKSEL, Hülya YILDIZ, Merden KAHRAMAN, İsa Bali AKSAKAL, Ahmet YENİKAYA, İnci İRÖREN ve Hüseyin KILIÇ görev almışlardır Hizmetliler ise Hüseyin SÜVARİ, Hasan Erim’dir

1999–2000 Öğretim yılında okulumuza 8 derslikli bir ek bina yapılmıştır

Temeli Valimiz Utku ACUN ve Milli Eğitim Müdürümüz Hayati GÜRSEL tarafından atılarak 3 ay gibi kısa bir sürede tamamlanmıştır Açılışı yine Sayın Valimiz Utku ACUN ve Milli Eğitim Müdürümüz Hayati GÜRSEL tarafından yapılarak eğitim öğretime açılmıştır

Okulumuz 1 Müdür, 11 Öğretmen ve 310 öğrenci ile Eğitim-Öğretime başlamıştır

2000 yılında artan öğrenci mevcudu ile 8 Derslik, 1 Kütüphane, 1 Öğretmeler Odası, 1 Spor Odası, 1 Rehberlik Odası ve 2 İdare odasına sahip ek bina inşa edilmiştir

Halen okulumuzda ikili öğretim yapılmakta olup, 1 Müdür, 2 Müdür Yardımcısı, 35 Öğretmen, 1 Memur, 2 Hizmetli ve 762 öğrenciye sahiptir

Yeni bina 2 katlı olup 8 derslik, 2 idare odası, 1 kütüphane,1 öğretmenler odası ile 2 araç odası ve 4 öğrenci tuvaleti mevcuttur

Yenidoğan İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: (274) 271 34 86
Okulun Faksı: (274) 271 70 86
Okulun Adresi: Yenidoğan Mh Ragıp Gümüşpala Cd
Okulun Web Adresi: http://wwwkutahyayenidoganiook12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 425386@mebk12tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Yenidoğan İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com