Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
afyonkarahisar, bilgileri, çiçektepe, dinar, ilköğretim, okulu

Çiçektepe İlköğretim Okulu Bilgileri Dinar Afyonkarahisar

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Çiçektepe İlköğretim Okulu Bilgileri Dinar Afyonkarahisar

Çiçektepe İlköğretim Okulu Hakkında - Çiçektepe İlköğretim Okulu Tanıtım - Çiçektepe İlköğretim Okulu Resimleri - Çiçektepe İlköğretim Okulu İletişim

Çiçektepe İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Kasabanın tarihi fazla eski değildirHalk buraya Kadılar Kasabası’ndan gelmiştirBuraya önceden bu yüzden Kadılarkımıllısı deniliyormuş Kadılar’dan gelindiğini destekleyen kanıt ise soy isim benzerliği ile halen süren akrabalık ilişkisidir

Kasabada toplam üç binada eğitim ve öğretim yapılmaktadır Bu binalardan ilki 1950
yılında yapılmış olup üç derslik ile kullanılmayan bir lojmandan oluşan eski binadır İkinci bina ise 1980 yılında yapılan ve iki derslik,bir malzeme odasından oluşan binadırÜçüncü bina ise 1998 yılında yapılmış olan toplam üç derslik,müdür yardımcısı odası ve satranç odasının bulunduğu binadırson olarak dördüncü bina 2006 yılında yapılmış olup beş derslik, müdür odası, öğretmenler odası,anasınıfı,sığınak ve kütüphanenin olduğu binadır
Okulun ilk açıldığı isim Çiçektepe Köyü İlkokulu’dur 1997 yılında ilköğretime geçmesiyle adı Çiçektepe İlköğretim Okulu olarak değiştirilmiştir

Vizyonumuz

Atatürk İlke ve İnkılâplar doğrultusunda, vatanını seven, çağdaş, demokratik ve lâik ,öğrenmeyi temel ilke olarak benimseyen,değişim ve gelişime açık,ilişkilerinde;dürüstlüğü, güveni hoşgörüyü esas alan bireyler yetiştirmektir

Misyonumuz

Öğrencilerimizin bilgili,becerikli ve özgüvenli olmaları,gelişen teknolojiyi izleyip kullanabilmeleri,sosyal yönden sağlıklı yetişmeleri için her türlü imkanları sağlamaktır

Çiçektepe İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Dinar
Okulun Telefonu: 272 369 10 02
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://cicektepemebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 414603@mebk12tr
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Çiçektepe İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com