Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
afyonkarahisar, bilgileri, bolvadin, ilköğretim, kurucaova, okulu

Kurucaova İlköğretim Okulu Bilgileri Bolvadin Afyonkarahisar

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kurucaova İlköğretim Okulu Bilgileri Bolvadin Afyonkarahisar

Kurucaova İlköğretim Okulu Hakkında - Kurucaova İlköğretim Okulu Tanıtım - Kurucaova İlköğretim Okulu Resimleri - Kurucaova İlköğretim Okulu İletişim

Kurucaova İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Okul 1942 yılında eğitim öğretime açılmıştır Eğitim öğretime şimdi muhtarlık binası olarak kullanılan yerde başlamıştır Sonra köyün giriş kısmına ahşaptan okul yapılmış olup, zamanla çökmeler olmuş ve eğitim öğretim yapılamaz duruma gelmiştir 1975 yılında eski binanın yanına ve aynı bahçe içerisinde üç derslikli okul, bir öğretmen lojmanı, odunluk ve kömürlük ile buraya bitişik olarak ikişer kabinli kız ve erkek tuvaleti yapılmıştır Ayrıca 1960 yılında yapılan iki derslikli binanın üzeri açılarak üç derslik daha ilave edilmiştir

2005 yılında okulun tamamının Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından genel bakım ve onarımı yaptırılmıştır

1994-1995 eğitim öğretim yılında pilot uygulama olarak ilköğretim okuluna dönüştürülmüştür

Kurucaova İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Bolvadin
Okulun Telefonu: (272) 625 12 33
Okulun Faksı:
Okulun Adresi: Kurucaova Köyü
Okulun Web Adresi: http://kurucaovailkogretimokulumebk 12tr/
Okulun E-Posta Adresi: kurucaovaioo@hotmailcom
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Kurucaova İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - mebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com